MEYLE nuo 100 020 2022: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kaitinimo kaištis gamintojas
MEYLE Kaitinimo kaištis pirkti pigios ne Rexbo
Kaitinimo žvakė ORIGINAL Quality MEYLE 4040074296745 internetinė parduotuvė

MEYLE Kaitinimo žvakė ORIGINAL Quality
Straipsnio numeris: 100 020 2022

Kaitinimo žvakė 4040074296745: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • papildoma informacija: ORIGINAL Quality
  • bendras ilgis [mm]: 92
  • sriegio dydis: M10 x 1
  • nustatyta įtampa [V]: 11
  • veržliarakčio dydis: 10
  • kaitinimo žvakės tipas: pakaitinus, pieštuko tipo kaitinimo žvakė
  • montavimo aukštis [mm]: 24,5
  • Prijungimo mechanizmai: Pin Ø 4 mm
  • kūgio nuolydis: 63°
  • TECDOC variklio numeris: 1Z
  • Būklė: Jauns
9,21 €
(Kaina už vienetą)
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • įtampa [V]: 11
  • Važiuoklės numeris (VIN) iki: 7M-2-030 004
  • variklio kodas: ACV
  • spalvos kodavimas: žalias
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: MEYLE
  • Tipas: Kaitinimo žvakė
  • EAN: 4040074296745
MEYLE 4040074296745

MEYLE Kaitinimo žvakė 4040074296745 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI N10140105
DACIA 8200490950
DACIA 8671004853
FORD 1037204
FORD 1669977
FORD 95VW6M090AA
FORD 95VW6M090AB
FORD EZD40
FORD USA 95VW6M090AA
FORD USA 95VW6M090AB
GENERAL MOTORS 9110724
GENERAL MOTORS 91158701
GENERAL MOTORS 93189648
GENERAL MOTORS 93196922
GENERAL MOTORS 95508494
MEYLE MGP0017
MITSUBISHI M883828
MITSUBISHI MW30756065
NISSAN 1106500Q00
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAF
NISSAN 1106500QAG
NISSAN 11065BN701
OPEL 1214020
OPEL 1214082
OPEL 4402724
OPEL 4409469
OPEL 4409724
OPEL 4416912
OPEL 4506155
OPEL 9110724
OPEL 91158701
OPEL 93189648
OPEL 93196622
OPEL 93196829
OPEL 93196922
OPEL 95508494
RENAULT 110652457R
RENAULT 7700111323
RENAULT 7701069730
RENAULT 8200421091
RENAULT 8200434855
RENAULT 8200464077
RENAULT 8200490950
RENAULT 8671004853
SEAT N10140105
SKODA N10140105
SUZUKI 1855084A51
VAUXHALL 1214082
VAUXHALL 95508494
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kaitinimo žvakė gamintojas
FLENNOR FG9093
BOSCH 0 250 202 022
BERU GN855
NGK 1684
NGK 5605
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715012
DENSO DG-005
MAGNETI MARELLI 062900028304
FEBI BILSTEIN 17979
SWAG 30 91 7979
JAPANPARTS B077
JAPANPARTS CE-502
VEMO V99-14-0005
TOPRAN 107 119
VALEO 345104
CHAMPION CH271/002
BLUE PRINT ADG01848
DELPHI HDS342
FAE 74145
LUCAS DIESEL LP027
SBP 02-RV003
HIDRIA 13 721 659
CHAMPION CH271/102
BREMI 26002
JP GROUP 1191800400
STARK SKGP-1890003
DT Spare Parts 6.27310
ASHIKA 01-05-502
JAPKO 01502
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150064610
AUTOMEGA 150106210
NGK 5909
NGK 6573
MAXGEAR 66-0004
MAXGEAR 66-0031
ERA 886006
ERA 886008
ERA 886020
NGK 90916
ASHIKA B077
JAPKO B077
BSG BSG 90-870-002
CHAMPION CH271
FAST FT82726
FAST FT82738
METZGER H1 659
HIDRIA H1 659
METZGER H1 737
MAPCO 7106
MAPCO 7802
MAPCO 7811
LUCAS LP027
RIDEX 243G0004
DJ PARTS GP1187
KAMOKA KP022
KAMOKA KP032
KAMOKA KP046
ERA 887009
STARK SKGP-1890185
RIDEX 243G0186
AUGER 105886
ENERGY SZ0003
DENCKERMANN E300001
DENCKERMANN E300024
MEHA AUTOMOTIVE MH70105
MTR 12130370
FEBI BILSTEIN 176247
SWAG 33 10 3433
FEBEST 23642-001
BERU GN018
VEMO V99-14-0051
MAGNETI MARELLI 062900071304
VALEO 345101
NIPPARTS J5715014
FEBI BILSTEIN 45045
HIDRIA 13 721 825
BREMI 26006
MEYLE 16-14 860 0010
SWAG 60 94 5045
BSG BSG 65-870-003
METZGER H1 825
HIDRIA H1 825
KAVO PARTS IGP-6504
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711029
MASTER-SPORT SZ-6-PCS-MS
LUCAS LP073
MAXGEAR 66-0086
ERA 887003
FEBI BILSTEIN 176213
SWAG 33 10 3404
JAPANPARTS B103
JAPANPARTS CE-104
BLUE PRINT ADN11826
BOSCH 0 250 212 009
JAPKO 01104
DT Spare Parts 6.27312
MAXGEAR 66-0071
ASHIKA B103
JAPKO B103
METZGER H1 977
DJ PARTS GP1204
IAP QUALITY PARTS 810-13160
AUGER 107495
MEHA AUTOMOTIVE MH70136
MTR 12130412
FLENNOR FG9905
MTR MT6585
NGK 6001
NGK 6892
NGK 2408
NGK 1019
BERU Z57
VEMO V99-14-0021
CHAMPION L82C/T10
METZGER H1 656
IAP QUALITY PARTS 810-16030
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711031
VEMO V99-14-0071
BERU GN026
NGK 3319
NGK 91766
DENSO DG-126
MAGNETI MARELLI 062900026304
FEBI BILSTEIN 21866
SWAG 60 92 1866
JAPANPARTS B116
TOPRAN 207 046
BLUE PRINT ADN11825
VALEO 345120
CHAMPION CH232/002
EYQUEM 0911101148
DELPHI HDS396
FAE 74190
LUCAS DIESEL LP075
BREMI 26032
STARK SKGP-1890036
HIDRIA H1 977
AUTOMEGA 150064510
MEYLE 16-14 860 0006
DT Spare Parts 6.27313
MAXGEAR 66-0038
ERA 886043
ASHIKA B116
JAPKO B116
BSG BSG 65-870-005
CHAMPION CH232
FAST FT82737
MAPCO 7105
LUCAS LP075
RIDEX 243G0037
MAXGEAR 66-0112
KAMOKA KP073
IAP QUALITY PARTS 810-13161
STARK SKGP-1890216
RIDEX 243G0217
AUGER 105887
DENCKERMANN E300050
FEBI BILSTEIN 176176
SWAG 33 10 3367
FEBEST 24642-003
LUCAS DIESEL LP073
IAP QUALITY PARTS 810-12065
HELLA 8EG 008 498-221
HIDRIA 13 721 656
HIDRIA H1 656
METZGER H5 113
AUGER 107489
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5712022
BERU GN047
MAGNETI MARELLI 062900022304
VEMO V99-14-0048
DELPHI HDS399
FAE 74219
LUCAS DIESEL LP080
BREMI 26045
HIDRIA H1 737
CHAMPION CH200
STARK SKGP-1890016
BSG BSG 30-870-003
KAVO PARTS IGP-4505
MAPCO 7403
LUCAS LP080
RIDEX 243G0017
STARK SKGP-1890200
RIDEX 243G0201
BLUE PRINT ADC41813
HELLA 8EG 008 498-241
VEMO V10-83-10114
VEMO V10-83-10115
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie MEYLE Kaitinimo žvakė 100 020 2022
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 4040074296745
(0)
4 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 4040074296745
(0)
3 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 4040074296745
(0)
2 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 4040074296745
(0)
1 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 4040074296745
(0)