FAST nuo FT82737: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kaitinimo kaištis gamintojas
FAST Kaitinimo kaištis pirkti pigios ne Rexbo
Kaitinimo žvakė Double Coil(LPH) PIN FAST 5901797036614 internetinė parduotuvė

FAST Kaitinimo žvakė Double Coil(LPH) PIN
Straipsnio numeris: FT82737

Kaitinimo žvakė 5901797036614: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • bendras ilgis [mm]: 150,5
  • sriegio dydis: M10 x 1,0
  • įtampa [V]: 11
  • veržliarakčio dydis: 10 mm
  • kaitinimo žvakės tipas: Metalinė uždegimo žvakė
  • montavimo aukštis [mm]: 24
  • Prijungimo mechanizmai: PIN
  • nustatyta srovė [A]: 5
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 17
  • varža [Ohm]: 0,9
  • Kiekis: 4
  • Būklė: Jauns
11,33 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • įtampa [V]: 11
  • variklio kodas: G9U 630
  • OE numeriui: 11065-00Q0A
  • Kiekis: 4
  • specifikacija: Double Coil(LPH)
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: FAST
  • Tipas: Kaitinimo žvakė
  • EAN: 5901797036614
FAST 5901797036614

FAST Kaitinimo žvakė 5901797036614 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
DACIA 8200012099
GENERAL MOTORS 9201698
GENERAL MOTORS 93161342
GENERAL MOTORS 93161489
INFINITI 1106500Q0A
INFINITI 8200012099
IVECO 93161489
NISSAN 0100226351
NISSAN 1106500Q0A
NISSAN 1106500QAB
NISSAN 1106500QAE
NISSAN 8200012099
OPEL 1214080
OPEL 4430069
OPEL 4430920
OPEL 4506155
RENAULT 7700103367
RENAULT 7700103674
RENAULT 8200012099
RENAULT 8200012209
RENAULT 8200445562
RENAULT 8200445627
RENAULT 8200517313
RENAULT 8671012311
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kaitinimo žvakė gamintojas
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711031
BOSCH 0 250 202 128
VEMO V99-14-0071
BERU GN026
NGK 3319
NGK 91766
DENSO DG-126
MAGNETI MARELLI 062900026304
FEBI BILSTEIN 21866
SWAG 60 92 1866
JAPANPARTS B116
JAPANPARTS CE-106
TOPRAN 207 046
BLUE PRINT ADN11825
VALEO 345120
CHAMPION CH232/002
EYQUEM 0911101148
DELPHI HDS396
FAE 74190
LUCAS DIESEL LP075
LUCAS DIESEL LP152
HIDRIA 13 721 825
BREMI 26032
VAICO V20-0020
STARK SKGP-1890036
HIDRIA H1 977
JAPKO 01106
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150064510
MEYLE 16-14 860 0006
DT Spare Parts 6.27313
MAXGEAR 66-0038
ERA 886043
ASHIKA B116
JAPKO B116
BSG BSG 65-870-005
CHAMPION CH232
FAST FT82737
HIDRIA H1 825
METZGER H1 977
KAVO PARTS IGP-6512
MAPCO 7105
LUCAS LP075
LUCAS LP152
RIDEX 243G0037
MAXGEAR 66-0112
DJ PARTS GP1196
KAMOKA KP073
ERA 887003
ERA 887042
STARK SKGP-1890216
RIDEX 243G0217
HELLA 8EG 008 498-411
AUGER 105887
DENCKERMANN E300050
MEHA AUTOMOTIVE MH70176
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie FAST Kaitinimo žvakė FT82737
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5901797036614
(0)
4 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5901797036614
(0)
3 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5901797036614
(0)
2 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5901797036614
(0)
1 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5901797036614
(0)