METZGER nuo H1 977: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kaitinimo kaištis gamintojas
METZGER Kaitinimo kaištis pirkti pigios ne Rexbo
Kaitinimo žvakė OE-SUPPLIER METZGER 3831064002948 internetinė parduotuvė

METZGER Kaitinimo žvakė OE-SUPPLIER
Straipsnio numeris: H1 977

Kaitinimo žvakė 3831064002948: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • papildoma informacija: OE-SUPPLIER
  • bendras ilgis [mm]: 151
  • sriegio dydis: M10x1
  • įtampa [V]: 11
  • veržliarakčio dydis: 10
  • būtinas kiekis: 4
  • montavimo aukštis [mm]: 25
  • Prijungimo mechanizmai: Ø 4mm
  • Priveržimo momentas iki [Nm]: 18
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]: 15
  • kūgio nuolydis: 63
  • rekomenduojamo priedo gaminio numeris: 0873012
  • Būklė: Jauns
15,94 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: METZGER
  • Tipas: Kaitinimo žvakė
  • EAN: 3831064002948
METZGER 3831064002948

METZGER Kaitinimo žvakė 3831064002948 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
GENERAL MOTORS 9201698
GENERAL MOTORS 93161342
GENERAL MOTORS 93161489
NISSAN 1106500Q0A
NISSAN 1106500QAA
NISSAN 1106500QAB
NISSAN 1106500QAE
OPEL 09201698
OPEL 1214080
OPEL 4430069
OPEL 4430920
OPEL 4506155
OPEL 95508493
RENAULT 7700103674
RENAULT 8200012099
RENAULT 8200445627
RENAULT 8200517313
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kaitinimo žvakė gamintojas
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711031
VEMO V99-14-0071
FEBI BILSTEIN 21866
SWAG 60 92 1866
JAPANPARTS CE-106
TOPRAN 207 046
BLUE PRINT ADN11825
STARK SKGP-1890036
JAPKO 01106
MAXGEAR 66-0038
METZGER H1 977
MAPCO 7105
RIDEX 243G0037
ERA 887042
AUGER 105887
FEBI BILSTEIN 176176
SWAG 33 10 3367
BOSCH 0 250 202 128
BERU GN026
NGK 3319
NGK 91766
DENSO DG-126
MAGNETI MARELLI 062900026304
JAPANPARTS B116
VALEO 345120
CHAMPION CH232/002
EYQUEM 0911101148
FAE 74190
LUCAS DIESEL LP152
BREMI 26032
HIDRIA H1 977
AUTOMEGA 150064510
MEYLE 16-14 860 0006
DT Spare Parts 6.27313
ERA 886043
ASHIKA B116
JAPKO B116
BSG BSG 65-870-005
CHAMPION CH232
FAST FT82737
KAVO PARTS IGP-6512
LUCAS LP075
LUCAS LP152
MAXGEAR 66-0112
DJ PARTS GP1196
KAMOKA KP073
IAP QUALITY PARTS 810-13161
STARK SKGP-1890216
RIDEX 243G0217
HELLA 8EG 008 498-411
DENCKERMANN E300050
MEHA AUTOMOTIVE MH70176
FEBEST 24642-003
BERU GN018
NGK 5605
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715012
DENSO DG-005
FEBI BILSTEIN 17979
SWAG 30 91 7979
JAPANPARTS B077
JAPANPARTS B103
JAPANPARTS CE-104
VEMO V99-14-0051
TOPRAN 107 119
BLUE PRINT ADN11826
BOSCH 0 250 212 009
MAGNETI MARELLI 062900071304
VALEO 345101
CHAMPION CH271/002
NIPPARTS J5715014
BLUE PRINT ADG01848
FAE 74145
HIDRIA 13 721 825
CHAMPION CH271/102
BREMI 26006
JP GROUP 1191800400
STARK SKGP-1890003
JAPKO 01104
MEYLE 100 020 2022
AUTOMEGA 150064610
MEYLE 16-14 860 0010
NGK 5909
DT Spare Parts 6.27312
NGK 6573
MAXGEAR 66-0071
ERA 886006
ASHIKA B077
JAPKO B077
ASHIKA B103
JAPKO B103
BSG BSG 65-870-003
CHAMPION CH271
FAST FT82726
HIDRIA H1 659
METZGER H1 825
HIDRIA H1 825
KAVO PARTS IGP-6504
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711029
MASTER-SPORT SZ-6-PCS-MS
MAPCO 7106
LUCAS LP073
RIDEX 243G0004
MAXGEAR 66-0086
DJ PARTS GP1204
KAMOKA KP046
IAP QUALITY PARTS 810-13160
ERA 887003
STARK SKGP-1890185
RIDEX 243G0186
AUGER 107495
MEHA AUTOMOTIVE MH70136
MTR 12130412
FEBI BILSTEIN 176247
SWAG 33 10 3433
FEBEST 23642-001
DELPHI HDS396
VAICO V20-0020
LUCAS DIESEL LP075
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie METZGER Kaitinimo žvakė H1 977
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 3831064002948
(0)
4 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 3831064002948
(0)
3 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 3831064002948
(0)
2 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 3831064002948
(0)
1 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 3831064002948
(0)