KAMOKA nuo KP073: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kaitinimo kaištis gamintojas
KAMOKA Kaitinimo kaištis pirkti pigios ne Rexbo
Kaitinimo žvakė KAMOKA 2218514364141 internetinė parduotuvė

KAMOKA Kaitinimo žvakė
Straipsnio numeris: KP073

Kaitinimo žvakė 2218514364141: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • ilgis [mm]: 150
  • įtampa [V]: 11
  • veržliarakčio dydis: 10
  • kaitinimo žvakės tipas: Metalinė uždegimo žvakė, pieštuko tipo kaitinimo žvakė
  • montavimo aukštis [mm]: 24
  • skersmuo [mm]: 5
  • OE numeriui: 665 159 00 01
  • Būklė: Jauns
6,69 €
(Kaina už vienetą)
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: KAMOKA
  • Tipas: Kaitinimo žvakė
  • EAN: 2218514364141
KAMOKA 2218514364141

KAMOKA Kaitinimo žvakė 2218514364141 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
GENERAL MOTORS 9201698
GENERAL MOTORS 93161342
GENERAL MOTORS 93161489
GENERAL MOTORS 95508493
MERCEDES-BENZ 6651590001
MERCEDES-BENZ A6651590001
NISSAN 1106500Q0A
NISSAN 1106500QAB
NISSAN 1106500QAE
NISSAN 8200012099
OPEL 1214080
OPEL 4430069
OPEL 4430920
OPEL 4506155
OPEL 9201698
OPEL 93161342
OPEL 93161489
OPEL 95508493
RENAULT 7700103674
RENAULT 8200012099
RENAULT 8200445627
RENAULT 8200517313
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kaitinimo žvakė gamintojas
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711031
BOSCH 0 250 202 128
VEMO V99-14-0071
BERU GN026
NGK 3319
NGK 91766
DENSO DG-126
MAGNETI MARELLI 062900026304
FEBI BILSTEIN 21866
SWAG 60 92 1866
JAPANPARTS B116
JAPANPARTS CE-106
TOPRAN 207 046
BLUE PRINT ADN11825
VALEO 345120
CHAMPION CH232/002
EYQUEM 0911101148
FAE 74190
LUCAS DIESEL LP152
BREMI 26032
STARK SKGP-1890036
HIDRIA H1 977
JAPKO 01106
AUTOMEGA 150064510
MEYLE 16-14 860 0006
DT Spare Parts 6.27313
MAXGEAR 66-0038
ERA 886043
ASHIKA B116
JAPKO B116
BSG BSG 65-870-005
CHAMPION CH232
FAST FT82737
METZGER H1 977
KAVO PARTS IGP-6512
MAPCO 7105
LUCAS LP075
LUCAS LP152
RIDEX 243G0037
MAXGEAR 66-0112
DJ PARTS GP1196
KAMOKA KP073
IAP QUALITY PARTS 810-13161
ERA 887042
STARK SKGP-1890216
RIDEX 243G0217
HELLA 8EG 008 498-411
AUGER 105887
DENCKERMANN E300050
MEHA AUTOMOTIVE MH70176
FEBI BILSTEIN 176176
SWAG 33 10 3367
FEBEST 24642-003
DELPHI HDS396
VAICO V20-0020
LUCAS DIESEL LP075
HIDRIA 13 721 825
MEYLE 100 020 2022
HIDRIA H1 659
HIDRIA H1 825
ERA 887003
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5710402
VEMO V99-14-0080
BERU GN060
DENSO DG-188
JAPANPARTS B121
JAPANPARTS CE-S03
BLUE PRINT ADG01846
VALEO 345100
CHAMPION CH273/002
FAE 74227
SBP 02-RV003
HIDRIA H1 124
STARK SKGP-1890062
BOSCH 0 250 213 007
JAPKO 01S03
BREMI 26079
MEYLE 38-14 860 0000
ERA 886035
ASHIKA B121
JAPKO B121
BSG BSG 70-870-001
CHAMPION CH273
METZGER H1 124
KAVO PARTS IGP-7501
LUCAS LP111
RIDEX 243G0063
MAGNETI MARELLI 062900139304
ACKOJA A65-14-0080
IAP QUALITY PARTS 810-18032
HELLA 8EG 008 498-641
ENERGY SZ0001
PREXAparts P806001
FEBEST 14642-001
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie KAMOKA Kaitinimo žvakė KP073
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 2218514364141
(0)
4 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 2218514364141
(0)
3 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 2218514364141
(0)
2 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 2218514364141
(0)
1 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 2218514364141
(0)