MAXGEAR nuo 66-0038: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kaitinimo kaištis gamintojas
MAXGEAR Kaitinimo kaištis pirkti pigios ne Rexbo
Kaitinimo žvakė MAXGEAR 5907558578454 internetinė parduotuvė

MAXGEAR Kaitinimo žvakė
Straipsnio numeris: 66-0038

Kaitinimo žvakė 5907558578454: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • sriegio dydis: M10 x 1,0
  • ilgis [mm]: 150,5
  • įtampa [V]: 11
  • veržliarakčio dydis: 10 mm
  • kaitinimo žvakės tipas: Metalinė uždegimo žvakė
  • montavimo aukštis [mm]: 24
  • Prijungimo mechanizmai: PIN
  • nustatyta srovė [A]: 5
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 17
  • TECDOC variklio numeris: G9U 630
  • Būklė: Jauns
10,90 €
(Kaina už vienetą)
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • medžiaga: 18
  • variklio kodas: G9U-754
  • OE numeriui: 1106500Q0A
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: MAXGEAR
  • Tipas: Kaitinimo žvakė
  • EAN: 5907558578454
MAXGEAR 5907558578454

MAXGEAR Kaitinimo žvakė 5907558578454 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
DACIA 8200012099
GENERAL MOTORS 09201698
GENERAL MOTORS 9201698
GENERAL MOTORS 93161342
INFINITI 1106500Q0A
INFINITI 8200012099
NISSAN 0100226351
NISSAN 1106500Q0A
NISSAN 1106500QAB
NISSAN 8200012099
OPEL 4430069
OPEL 4430920
OPEL 4506155
RENAULT 7700103674
RENAULT 8200012099
RENAULT 8200012999
RENAULT 8200445627
RENAULT 8200517313
VAUXHALL 09201698
VAUXHALL 93161342
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kaitinimo žvakė gamintojas
NGK 91766
MAXGEAR 66-0038
FAST FT82737
DENCKERMANN E300050
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5711031
VEMO V99-14-0071
FEBI BILSTEIN 21866
SWAG 60 92 1866
JAPANPARTS CE-106
TOPRAN 207 046
BLUE PRINT ADN11825
STARK SKGP-1890036
JAPKO 01106
METZGER H1 977
MAPCO 7105
RIDEX 243G0037
ERA 887042
AUGER 105887
FEBI BILSTEIN 176176
SWAG 33 10 3367
BOSCH 0 250 202 128
BERU GN026
NGK 3319
DENSO DG-126
MAGNETI MARELLI 062900026304
JAPANPARTS B116
VALEO 345120
CHAMPION CH232/002
EYQUEM 0911101148
FAE 74190
LUCAS DIESEL LP152
BREMI 26032
HIDRIA H1 977
AUTOMEGA 150064510
MEYLE 16-14 860 0006
DT Spare Parts 6.27313
ERA 886043
ASHIKA B116
JAPKO B116
BSG BSG 65-870-005
CHAMPION CH232
KAVO PARTS IGP-6512
LUCAS LP075
LUCAS LP152
MAXGEAR 66-0112
DJ PARTS GP1196
KAMOKA KP073
IAP QUALITY PARTS 810-13161
STARK SKGP-1890216
RIDEX 243G0217
HELLA 8EG 008 498-411
MEHA AUTOMOTIVE MH70176
FEBEST 24642-003
DELPHI HDS396
LUCAS DIESEL LP075
HIDRIA 13 721 825
MEYLE 100 020 2022
HIDRIA H1 659
HIDRIA H1 825
ERA 887003
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie MAXGEAR Kaitinimo žvakė 66-0038
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5907558578454
(0)
4 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5907558578454
(0)
3 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5907558578454
(0)
2 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5907558578454
(0)
1 Atsiliepimai Kaitinimo žvakė 5907558578454
(0)