STARK nuo SKSP-1990006: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
STARK Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 STARK 4059191393145 internetinė parduotuvė

STARK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16
Straipsnio numeris: SKSP-1990006

Uždegimo žvakė 4059191393145: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 5
  • Gamybos metai nuo: 09/1991
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 1,0
  • Prijungimo mechanizmai: Gewindebolzen M4
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 2
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
1,84 €* Sutaupote: 30%
1,29 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 1,0
  • Transporto priemonės numeris iki: 31999999
  • Variklio numeris nuo: 14159541
  • variklio kodas: E 16 NZ, C 16 NZ
  • Modelis: <9000 3.0 CD>
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: STARK
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 4059191393145
STARK 4059191393145

STARK Uždegimo žvakė 4059191393145 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 101000033AG
BMW 12129064617
CHEVROLET 09146367
CHEVROLET 93230927
CHEVROLET EC229626
CITROËN 5962Y2
DAEWOO 93742299
DAEWOO EC229626
DAIHATSU 9004851165000
FIAT 46451923
FIAT 46480309
FIAT 9619624580
FIAT K9619624580
GENERAL MOTORS 09195109
GENERAL MOTORS 1214117
GENERAL MOTORS 90542918
GENERAL MOTORS 9146369
GENERAL MOTORS 95519055
GENERAL MOTORS EC229626
LANCIA 9619624580
LANCIA K9619624580
OPEL 01214000
OPEL 01214455
OPEL 1214000
OPEL 1214005
OPEL 1214015
OPEL 1214117
OPEL 1214149
OPEL 1214455
OPEL 32017540
OPEL 32025875
OPEL 90444723
OPEL 90462939
OPEL 90588128
OPEL 91132006
OPEL 9146367
OPEL 9146369
OPEL 9195109
OPEL 95519055
PEUGEOT 5962IL
PEUGEOT 5962W9
PEUGEOT 5962Y2
PEUGEOT 5962Z6
RENAULT 7700103533
RENAULT 7700107916
SAAB 9195109
SCANIA 32025875
SCANIA 4444741
SKODA 101000033AG
TOYOTA 9008091145
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
JOHNS 32 02 07
BERU Z121
BERU Z8
BERU Z119
BERU Z74
NGK 2288
NGK 2848
NGK 4388
NGK 4483
NGK 5216
NGK 6895
NGK 7553
NGK 7956
VALEO 246180
VALEO 246189
VALEO 246490
VALEO 246492
BOSCH 0 242 229 654
VAN WEZEL 1805574
DENSO K16TR11
DENSO K16TT
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO W16EPR-U
DENSO W16TT
SCHLIECKMANN 236104
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110350312
MAGNETI MARELLI 062110500312
MAGNETI MARELLI 062110640312
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13524
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0016
VEMO V99-75-0018
VEMO V99-75-0023
TOPRAN 205 039
TOPRAN 205 041
PRASCO FD3401001
DIEDERICHS 1404050
FEBI BILSTEIN 13535
FEBI BILSTEIN 13536
VALEO 246901
VALEO 246852
VALEO 246850
CHAMPION OE004/T10
BLIC 5510-00-2564900P
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE034/T10
CHAMPION OE019/T10
CHAMPION OE032/T10
DENSO K16TNR-S9
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990006
STARK SKSP-1990010
STARK SKSP-1990035
JP GROUP 1291700100
JP GROUP 1291700700
TOPRAN 110 326
DT 4.67509
RIDEX 686S0005
BRISK 1372
BRISK 1374
BRISK 1375
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-381
HELLA 8EH 188 704-421
HELLA 8EH 188 705-041
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 91083
NGK 92610
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-23
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-24
RIDEX 686S0007
RIDEX 686S0011
RIDEX 686S0036
JP GROUP 1291700702
STARK SKSP-19990304
RIDEX 686S0306
MAGNETI MARELLI 062611000035
MAGNETI MARELLI 062709000019
MAGNETI MARELLI 062709000076
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie STARK Uždegimo žvakė SKSP-1990006
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191393145
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191393145
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191393145
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191393145
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191393145
(0)