RIDEX nuo 686S0005: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
RIDEX Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 RIDEX 4059191451388 internetinė parduotuvė

RIDEX Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16
Straipsnio numeris: 686S0005

Uždegimo žvakė 4059191451388: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • Gamybos metai nuo: 09/1988
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,9
  • Prijungimo mechanizmai: Gewindebolzen M4
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 2
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
2,39 €* Sutaupote: 15%
2,03 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,9
  • Transporto priemonės numeris iki: 8N..X..015 500
  • Variklio numeris nuo: 14002935
  • Variklio numeris iki: 14159540
  • variklio kodas: 18 4E 1<M 40 B 18>
  • transmisijos tipas: mechaninė transmisija
  • modelis: <4A2, C4>
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su varža
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 4059191451388
RIDEX 4059191451388

RIDEX Uždegimo žvakė 4059191451388 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129063428
BMW 12129064619
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 9626575480
FIAT K9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
OPEL 1214003
OPEL 32017067
OPEL 90357729
OPEL 90442650
PEUGEOT 59622J
PEUGEOT 59622K
PEUGEOT 5962R3
PEUGEOT 96265754
PORSCHE 99917019990
RENAULT 7700109403
RENAULT 7700115827
RENAULT 7700500168
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
VEMO V99-75-0046
BERU Z90
BERU Z14
BERU Z98
BERU Z257
BERU Z123
BERU Z24
NGK 2213
NGK 2288
NGK 2397
NGK 2848
NGK 3045
NGK 3330
NGK 3583
NGK 4388
NGK 4856
NGK 5461
NGK 6437
NGK 6895
NGK 6962
NGK 6992
VALEO 246492
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 236 564
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20TNR
DENSO K20TNR-S
DENSO K20TR11
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110280312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
FEBI BILSTEIN 13529
FEBI BILSTEIN 13530
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0016
VEMO V99-75-0023
TOPRAN 108 955
BERU Z304
VALEO 246895
VALEO 246852
VALEO 246869
VALEO 246850
BOSCH 0 241 235 752
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE030/T10
CHAMPION OE077/T10
CHAMPION OE085/T10
CHAMPION OE026/T10
CHAMPION OE032/T10
CHAMPION OE014/T10
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990035
TOPRAN 500 629
DT 4.67509
RIDEX 686S0005
MAGNETI MARELLI 062000781304
MAGNETI MARELLI 062000783304
JP GROUP 1691700200
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-371
HELLA 8EH 188 704-401
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
RIDEX 686S0036
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Uždegimo žvakė 686S0005
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451388
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451388
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451388
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451388
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451388
(0)