RIDEX nuo 686S0011: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
RIDEX Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8 RIDEX 4059191685318 internetinė parduotuvė

RIDEX Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8
Straipsnio numeris: 686S0011

Uždegimo žvakė 4059191685318: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 20,8
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • Gamybos metai nuo: 09/1973
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 1
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
4,07 €* Sutaupote: 70%
1,22 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Transporto priemonės numeris iki: 8C..P..300 000
  • variklio kodas: 18 4E Z<M 10 B 18>
  • modelis: <126.035>
  • katalizės keitiklio tipas: su dvigubo veikimo katalizatoriumi
  • sriegio dydis: mm
  • degalų tipas: CNG/LPG
  • karbiuratoriaus numeris: Solex 4A1
  • uždegimo žvakė: elektrodo tarpo valdymas
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: trumpiausias kelionės maršrutas
  • ritės-uždegimo sistema: Įprastiniam uždegimui rite (CI)
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 4059191685318
RIDEX 4059191685318

RIDEX Uždegimo žvakė 4059191685318 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ASIA MOTORS 0891418110
ASIA MOTORS AA10118110
AUDI 101000005AE
BAIC BOC1093002023
BMW 12121262360
BMW 12121262361
BMW 12121263070
BMW 12121276283
BMW 12121279526
BMW 12121288234
BMW 12129056446
BMW 12129056447
BMW 12129057189
BMW 12129057190
BMW 12129057749
BMW 12129057750
CHANGAN 370701001
CHANGAN 370701002
CHANGAN 3707101002
CHANGAN 4621AD3707950
CHANGAN GB782587
CHANGAN JBT64721997
CHANGAN S113707100
CHEVROLET 96503395
CHRYSLER 67P
CITROËN 5432057Y
CITROËN 596273
CITROËN 5962A1
CITROËN 5962N7
CITROËN 5962P0
CITROËN MKP00071
CITROËN ZC9862088U
DAEWOO 0242229518
DAEWOO 25183132
DAEWOO 93742296
DAEWOO 96503395
DAEWOO EC229538
DAIHATSU 9004851036000
DAIHATSU 9004851044000
DAIHATSU 9004851048000
DAIHATSU 9004851053000
DAIHATSU 9004851054000
DAIHATSU 9004851072000
DAIHATSU 9004851082000
DAIHATSU 9004851101000
DAIHATSU 9004851114000
DAIHATSU 9091901059000
DAIHATSU 9091901060000
DAIHATSU 9091901064000
DAIHATSU 9091901102
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
FLENNOR FG9005
NGK 3355
NGK 1028
NGK 2412
BERU Z1
BERU Z2
BERU Z22
NGK 2287
NGK 2364
NGK 2828
NGK 3153
NGK 5823
NGK 6511
NGK 7281
NGK 7327
NGK 7422
VALEO 246197
BOSCH 0 242 229 555
BOSCH 0 242 229 656
BOSCH 0 242 235 541
BOSCH 0 242 235 663
BOSCH 0 242 235 666
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5715009
DENSO DG-012
DENSO W16EPR-U
DENSO W16EXR-U
DENSO W16TT
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110350312
MAGNETI MARELLI 062900056304
FEBI BILSTEIN 13449
FEBI BILSTEIN 13450
FEBI BILSTEIN 13453
FEBI BILSTEIN 13456
FEBI BILSTEIN 13465
FEBI BILSTEIN 13509
VEMO V99-14-0004
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0002
VEMO V99-75-0004
DENSO W16EPB10
VALEO 246860
VALEO 345108
VALEO 246887
NGK 5811
NGK 5623
VALEO 246909
VALEO 246262
BOSCH 0 241 229 715
BERU GN857
IPSA CS11472
CHAMPION OE044/T10
CHAMPION OE010/T10
CHAMPION OE015/T10
CHAMPION CH260/002
FEBI BILSTEIN 13452
FEBI BILSTEIN 13508
DELPHI HDS343
LUCAS DIESEL LP022
HIDRIA 13 721 657
NGK 95737
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990009
STARK SKSP-1990010
HIDRIA H1 053
JP GROUP 1191800300
JP GROUP 1191800302
STARK SKGP-1890007
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0010
BOSCH 0 242 129 525
MAGNETI MARELLI 062000770304
MEYLE 100 020 1032
AUTOMEGA 150057610
ERA 886025
HELLA 8EH 188 704-001
HELLA 8EH 188 704-161
CHAMPION CH260
METZGER H1 657
HIDRIA H1 657
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-2
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-6
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-8
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
STARK SKSP-1990068
RIDEX 686S0069
STARK SKSP-1990069
RIDEX 686S0070
BOSCH 0 242 235 529
MAPCO 7800
RIDEX 243G0008
RIDEX 686S0011
MAPCO 7800/4
KAMOKA KP020
STARK SKSP-19990308
RIDEX 686S0310
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Uždegimo žvakė 686S0011
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191685318
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191685318
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191685318
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191685318
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191685318
(0)