RIDEX nuo 686S0010: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
RIDEX Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8 RIDEX 4059191451371 internetinė parduotuvė

RIDEX Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8
Straipsnio numeris: 686S0010

Uždegimo žvakė 4059191451371: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 20,8
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • Gamybos metai nuo: 09/1972
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 1
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
4,28 €* Sutaupote: 61%
1,67 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • transporto priemonės apdailos lygis: Standart
  • Transporto priemonės numeris iki: 8C..P..300 000
  • Variklio numeris nuo: 59836
  • variklio kodas: 301.64
  • Modelis: <126.035>
  • katalizės keitiklio tipas: su trigubo veikimo katalizatoriumi
  • sriegio dydis: mm
  • degalų tipas: CNG/LPG
  • klimato zonos: Karštojo klimato juostoms
  • pagrindinė transporto priemonės srovė: transporto primeonėms su 12V pagrindine srove
  • uždegimo žvakė: dvi skirtingos uždegimo žvakės cilindrui
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: veikimui dujomis turi būti nustatytas elektrodo tarpas
  • spalvos kodavimas: pilka
  • ritės-uždegimo sistema: transistoriniam uždegimui (TI)
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 4059191451371
RIDEX 4059191451371

RIDEX Uždegimo žvakė 4059191451371 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ABARTH 7554442
AGRIA 75999
ALFA ROMEO 46759688
ALFA ROMEO 7554442
ALFAROME/FIAT/LANCI 7554442
AUDI 101000000AB
AUDI 101000002AB
AUDI 101000005AB
AUDI 101000006AC
AUDI 101000027AA
AUDI 101000034AA
AUDI N01781139
BAIC BOC1093002058
BENTLEY 101000000AB
BENTLEY 101000027AA
BENTLEY 101000034AA
BMW 12121258159
BMW 12121265595
BMW 12121267485
BMW 12121288234
BMW 12121338145
BMW 12121711296
BMW 1212188234
BMW 12129061871
BMW 1265595
BMW 1338145
CHEVROLET 19302733
CHEVROLET 94837756
CHRYSLER A75P
CITROËN 5417768H
CITROËN 5417769U
CITROËN 5417998
CITROËN 5417998H
CITROËN 5425202
CITROËN 5425202H
CITROËN 5425202M
CITROËN 596010
CITROËN 5960H8
CITROËN 596119
CITROËN 596136
CITROËN 596147
CITROËN 596193
CITROËN 596196
CITROËN 596211
CITROËN 596213
CITROËN 596216
CITROËN 596219
CITROËN 596221
CITROËN 596227
CITROËN 59622A
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
BOSCH 0 451 103 906
MANN-FILTER W 940/20
MANN-FILTER W 940/25
BERU Z1
BERU Z11
BERU Z12
BERU Z61
BERU Z22
NGK 1263
NGK 2268
NGK 2876
NGK 3172
NGK 5637
NGK 6248
NGK 7529
NGK 7639
NGK 7811
NGK 7822
VALEO 246179
VALEO 246194
VALEO 246195
BOSCH 0 242 229 656
BOSCH 0 242 235 541
BOSCH 0 242 235 663
BOSCH 0 242 235 707
BOSCH 0 242 240 521
BOSCH 0 242 240 592
BOSCH 0 451 203 012
DENSO W16EPR-U
DENSO W16TT
DENSO W20EP-U
DENSO W20EPB
DENSO W20EPR-U
DENSO W20TT
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062000740304
MAGNETI MARELLI 062110350312
MAGNETI MARELLI 062110390312
MAGNETI MARELLI 062110410312
MAGNETI MARELLI 152071758744
FEBI BILSTEIN 13447
FEBI BILSTEIN 13449
FEBI BILSTEIN 13450
FEBI BILSTEIN 13453
FEBI BILSTEIN 13509
MAPCO 61040
KRAFT 1700013
VEMO V99-75-0001
VEMO V99-75-0004
VEMO V99-75-0006
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0032
TOPRAN 107 123
TOPRAN 205 043
VALEO 246859
VALEO 246261
VALEO 246857
VALEO 586015
VALEO 246862
BOSCH 0 241 235 755
CHAMPION OE044/T10
CHAMPION OE001/T10
CHAMPION OE010/T10
CHAMPION OE012/T10
CHAMPION OE025/T10
CHAMPION OE015/T10
FEBI BILSTEIN 13452
FEBI BILSTEIN 13508
STARK SKOF-0860028
NGK 94811
MEAT & DORIA 15003/9
HOFFER 15003/9
STARK SKSP-1990009
STARK SKSP-1990010
STARK SKSP-1990011
STARK SKSP-1990034
STARK SKSP-1990053
JP GROUP 1191701100
JP GROUP 1291700600
RIDEX 686S0010
MAGNETI MARELLI 062000771304
MAGNETI MARELLI 062000772304
MAGNETI MARELLI 062000773304
SWAG 10 91 3450
TOPRAN 107 128
MAXGEAR 26-0132
HELLA 8EH 188 704-001
HELLA 8EH 188 704-021
HELLA 8EH 188 704-151
HELLA 8EH 188 704-171
HELLA 8EH 188 704-781
MASTER-SPORT 940/25-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT BP6ES-ST-SET/4/-MS
BUGIAD BSP24723
CLEAN FILTER DO 225/C
MULLER FILTER FO148
SCT Germany SM 108
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-11
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-13
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-19
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-2
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-4
WIX FILTERS WL7068
STARK SKSP-1990068
RIDEX 686S0069
STARK SKSP-1990069
RIDEX 686S0070
BOSCH 0 242 235 529
S-TR STR-20A039
RIDEX 686S0011
RIDEX 686S0012
RIDEX 686S0035
RIDEX 686S0054
FILTRON OP 525
STARK SKSP-19990308
RIDEX 686S0310
STARK SKSP-19990317
RIDEX 686S0319
MAGNETI MARELLI 062708000004
MAGNETI MARELLI 062709000007
MAGNETI MARELLI 062709000025
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Uždegimo žvakė 686S0010
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451371
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451371
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451371
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451371
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4059191451371
(0)