BOSCH nuo 0 242 229 659: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
BOSCH Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 BOSCH 3165143134283 internetinė parduotuvė

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16
Straipsnio numeris: 0 242 229 659

Uždegimo žvakė 3165143134283: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • Gamybos metai nuo: 07/1993
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 1
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
3,29 €* Sutaupote: 15%
2,80 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Variklio numeris iki: ..001719
  • variklio kodas: M 119.981
  • Modelis: <500 SL>
  • katalizės keitiklio tipas: transporto priemonėms be katalizatoriaus
  • degalų tipas: CNG/LPG
  • uždegimo žvakė: elektrodo tarpo valdymas
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: veikimui dujomis turi būti nustatytas elektrodo tarpas
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 3165143134283
BOSCH 3165143134283

BOSCH Uždegimo žvakė 3165143134283 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
BAIC BOC1093002024
BMW 12121705914
BOSCH 6
BOSCH 7927
BOSCH 79274
BOSCH BlisterN08FR8DC
BOSCH FR8D
BOSCH FR8DC
BOSCH Set40242229883
BUICK 19302726
CHANGHE 0948200493
CHEVROLET 19302726
CITROËN 5962H8
CITROËN 5962J1
DAEWOO 1621593003
FAW 3707101W01A00
FIAT 46417010
FIAT 46480362
FIAT 46531918
FIAT 46551935
FIAT 46799927
FIAT 467999270
FIAT 71719244
FIAT 7571541
FIAT 9GYSR
GAZ DR17YCA
HAFEI 3706950
HYUNDAI 1881408051
HYUNDAI 1882308101
LANCIA 46531918
LANCIA 46551935
LANCIA 71719244
LANCIA 9GYSR
MAZDA F21018110
MAZDA JF0318110
MERCEDES-BENZ 0031596703
MERCEDES-BENZ 0031596803
MERCEDES-BENZ 0031597103
MERCEDES-BENZ A0031596703
MERCEDES-BENZ A0031596803
MERCEDES-BENZ A0031597103
NISSAN 2240110F15
NISSAN 2240112E14
NISSAN 2240112E15
NISSAN 2240119V15
NISSAN 2240120J05
NISSAN 2240140V05
NISSAN 22401Y9015
OLDSMOBILE 19302726
PEUGEOT 5962H8
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
NGK 5135
NGK 2378
VEMO V99-75-1019
BERU Z100
BERU Z255
BERU Z72
BERU Z15
NGK 1145
NGK 1667
NGK 2460
NGK 4783
NGK 4856
NGK 4975
NGK 5638
NGK 6130
NGK 6345
NGK 6714
NGK 6962
NGK 7496
NGK 7642
NGK 7938
VALEO 246173
VALEO 246186
BOSCH 0 241 229 713
BOSCH 0 242 229 557
BOSCH 0 242 229 659
BOSCH 0 242 229 687
BOSCH 0 242 229 719
BOSCH 0 242 235 666
DENSO K16PR-U
DENSO K16PR-U11
DENSO K16TT
DENSO K20PR-U
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO Q16PR-U
DENSO Q16R-U
DENSO Q16TT
DENSO W16EPR-U11
DENSO W16TT
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110020312
MAGNETI MARELLI 062110030312
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110230312
MAGNETI MARELLI 062110610312
FEBI BILSTEIN 13415
FEBI BILSTEIN 13429
FEBI BILSTEIN 13459
FEBI BILSTEIN 13518
CORTECO 46082058B
DUPLI COLOR 539619
DUPLI COLOR 598814
DUPLI COLOR 601446
DUPLI COLOR 612398
DUPLI COLOR 678301
DUPLI COLOR 682285
DUPLI COLOR 713781
DUPLI COLOR 805660
DUPLI COLOR 805738
DUPLI COLOR 806148
DUPLI COLOR 806988
DUPLI COLOR 807435
DUPLI COLOR 807442
DUPLI COLOR 807459
DUPLI COLOR 807541
DUPLI COLOR 808050
DUPLI COLOR 814853
DUPLI COLOR 835056
DUPLI COLOR 835506
DUPLI COLOR 835513
DUPLI COLOR 835520
DUPLI COLOR 835612
DUPLI COLOR 836121
DUPLI COLOR 840098
DUPLI COLOR 840203
DUPLI COLOR 840210
VEMO V99-75-0003
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0019
NGK 2351
VALEO 246132
VALEO 246851
NGK 2075
VALEO 246870
NGK 1099
NGK 1273
VALEO 246855
DENSO K20PBR
BOSCH 0 242 225 549
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE039/T10
CHAMPION OE057/T10
CHAMPION OE063/T10
CHAMPION OE088/T10
CHAMPION OE005/T10
CHAMPION OE016/T10
CHAMPION OE014/T10
FEBI BILSTEIN 13414
MOTIP 41550
MOTIP 51465
MOTIP 52630
MOTIP 53550
MOTIP 53594
MOTIP 53600
MOTIP 54500
MOTIP 55240
MOTIP 55265
MOTIP 55270
MOTIP 55280
MOTIP 55300
MOTIP 941530
MOTIP 951465
MOTIP 951489
MOTIP 952630
MOTIP 953550
MOTIP 953594
MOTIP 953600
MOTIP 954500
MOTIP 955240
MOTIP 955270
MOTIP 955280
MOTIP 955300
MOTIP 955355
DENSO Q16PR-U11
DUPLI COLOR 539169
NGK 94067
VAICO V20-2445
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990002
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990013
STARK SKSP-1990035
MAGNETI MARELLI 062110240312
DUPLI COLOR 613197
DUPLI COLOR 714016
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
RIDEX 686S0003
RIDEX 686S0005
MAGNETI MARELLI 062000775304
MAGNETI MARELLI 062000781304
EYQUEM 0911007187
BRISK 1372
HELLA 8EH 188 704-051
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-271
HELLA 8EH 188 705-041
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-16
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-17
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-32
MAGNETI MARELLI 062000777304
RIDEX 686S0027
RIDEX 686S0036
RIDEX 686S0041
MAGNETI MARELLI 062609000044
MAGNETI MARELLI 062709000001
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-35
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BOSCH Uždegimo žvakė 0 242 229 659
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134283
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134283
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134283
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134283
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134283
(0)