VEMO nuo V15-71-0023: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Posūkio žibintų blokas / relės gamintojas
VEMO Posūkio žibintų blokas / relės pirkti pigios ne Rexbo
Posūkio rodiklio pertraukiklis CL priekis Policijos transporto priemonėms transporto priemonėms su grąžulu VAUXHALL elektr. VEMO 4046001270390 internetinė parduotuvė

VEMO Posūkio rodiklio pertraukiklis CL priekis Policijos transporto priemonėms transporto priemonėms su grąžulu VAUXHALL elektr. Q+, original equipment manufacturer quality MADE IN GERMANY
Straipsnio numeris: V15-71-0023

Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • įtampa [V]: 12
  • darbinis režimas: elektr.
  • transporto priemonės įranga: Transporto priemonėms su gamykloje sumontuotu grąžulu
  • polių skaičius: 4
  • svoris [kg]: 0,023
  • Produktų linija: Q+, original equipment manufacturer quality MADE IN GERMANY
  • Gamybos metai nuo: 09/1979
  • pakuotės plotis [cm]: 2,952
  • pakuotės aukštis [cm]: 4,176
  • pakuotės gylis [cm]: 2,952
  • Būklė: Jauns
15,55 € Sutaupote: 15%
13,22 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su grąžulu
  • gamintojo neįtraukimas: VAUXHALL
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: VEMO
  • Tipas: Posūkio rodiklio pertraukiklis
  • EAN: 4046001270390
VEMO 4046001270390

VEMO Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 000055206
AUDI 00055206
AUDI 211953231G
AUDI 431953231
BMW 1365117
BMW 1367158
BMW 61311365117
BMW 61311367158
CHEVROLET 90506697
CLAAS 0006040290
CLAAS 604290
FIAT 60538839
FIAT 8122160
FORD 04147429
FORD 05018709
FORD 05030035
FORD 06089983
FORD 06140531
FORD 06600254
FORD 1631494
FORD 6089983
FORD 78LB13350AA
FORD 86VB13350BA
FORD A77SX13350AA
GENERAL MOTORS 090040385
GENERAL MOTORS 090506697
GENERAL MOTORS 12135180
GENERAL MOTORS 13502678
GENERAL MOTORS 15328867
GENERAL MOTORS 15393413
GENERAL MOTORS 19115082
GENERAL MOTORS 19115296
GENERAL MOTORS 19116058
GENERAL MOTORS 19116364
GENERAL MOTORS 90040385
GENERAL MOTORS 90506697
GENERAL MOTORS 9962228
HENSCHEL 0001085897
IVECO 2562676
IVECO 8122160
JAGUAR C38849
JAGUAR DAC1731
JAGUAR GFU127
JOHN DEERE AZ34937
KHD 08122160
KHD 42489069
KHD 8122160
LAND ROVER PRC8876
MAGIRUS-DEUTZ 8122160
MERCEDES-BENZ 0008211063
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Posūkio rodiklio pertraukiklis gamintojas
AKS DASIS 730068N
AKS DASIS 730104N
HELLA 4DM 003 360-021
VALEO 641422
BOSCH 0 335 200 038
BOSCH 0 335 200 041
BOSCH 0 336 207 006
FEBI BILSTEIN 22605
SWAG 40 92 2605
VEMO V15-71-0023
VEMO V30-71-0002
TOPRAN 103 629
HITACHI 132209
HELLA 4DW 003 390-061
HELLA 4DW 003 390-057
HERTH+BUSS ELPARTS 75605096
JP GROUP 1199208400
AUTOMEGA 150096110
HITACHI 2502209
LAND ROVER PRC8876
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie VEMO Posūkio rodiklio pertraukiklis V15-71-0023
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390
(0)
4 Atsiliepimai Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390
(0)
3 Atsiliepimai Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390
(0)
2 Atsiliepimai Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390
(0)
1 Atsiliepimai Posūkio rodiklio pertraukiklis 4046001270390
(0)