VALEO nuo 246856: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
VALEO Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 VALEO 3276422468569 internetinė parduotuvė

VALEO Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16
Straipsnio numeris: 246856

Uždegimo žvakė 3276422468569: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • variklio kodas: AR06166,AR06224
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8
  • Svoris [kg]: 0,05
  • užveržimo sukimo momentas nuo [Nm]: 20
  • Priveržimo momentas iki [Nm]: 30
  • Būklė: Jauns
3,38 €* Sutaupote: 15%
2,87 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: VALEO
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 3276422468569
VALEO 3276422468569

VALEO Uždegimo žvakė 3276422468569 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
CITROËN 59622X
CITROËN 59626L
CITROËN 59626W
CITROËN 5962K4
DACIA 8200020791
DACIA 8200020796
FORD 5099775
FORD 5099777
KIA 0K2AA18110
KIA K2AA18110
NISSAN 2240112E16
PEUGEOT 59622X
PEUGEOT 59625G
PEUGEOT 59626V
PEUGEOT 59626W
PEUGEOT 59627Q
PEUGEOT 5962K4
RENAULT 7700274154
RENAULT 8200020791
RENAULT 8200020796
RENAULT 8671004060
RENAULT 8671004071
RENAULT 8671005662
VALEO RF11HC
VOLVO 271603
VOLVO 271636
VOLVO 272371
VOLVO 272372
VOLVO 3517980
VOLVO 8642660
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
BERU Z15
BERU Z193
BERU Z204
NGK 2330
NGK 3783
NGK 4388
NGK 4619
NGK 4856
NGK 6129
NGK 6717
NGK 6962
VALEO 246487
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20PR-U
DENSO K20PR-U11
DENSO K20TT
DENSO Q20PR-U
DENSO Q20TT
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110070312
MAGNETI MARELLI 062110080312
MAGNETI MARELLI 062110250312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
VEMO V99-75-0012
VEMO V99-75-0014
VALEO 246851
NGK 3384
VALEO 246852
VALEO 246856
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE033/T10
CHAMPION OE034/T10
CHAMPION OE005/T10
CHAMPION OE120/T10
NGK 94067
STARK SKSP-1990001
STARK SKSP-1990035
TOPRAN 721 022
DT 4.67509
RIDEX 686S0002
MAGNETI MARELLI 062000780304
MAGNETI MARELLI 062000781304
BRISK 1570
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-28
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
RIDEX 686S0036
MAGNETI MARELLI 062609000045
MAGNETI MARELLI 062609000080
MAGNETI MARELLI 062709000001
MAGNETI MARELLI 062711000034
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie VALEO Uždegimo žvakė 246856
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3276422468569
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3276422468569
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3276422468569
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3276422468569
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3276422468569
(0)