STARK nuo SKBD-0020196: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių diskas gamintojas
STARK Stabdžių diskas pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių diskas priekinė ašis, ventiliuojama, Ø: 312mm STARK 4059191041435 internetinė parduotuvė

STARK Stabdžių diskas priekinė ašis, ventiliuojama, Ø: 312mm
Straipsnio numeris: SKBD-0020196

Stabdžių diskas 4059191041435: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • skersmuo [mm]: 312
  • stabdžių disko tipas: ventiliuojama
  • centravimo skersmuo [mm]: 68
  • žiedų angų skaičius: 5
  • stabdžių disko storis [mm]: 25
  • minimalus storis [mm]: 23
  • aukštis [mm]: 46,7
  • svoris [kg]: 8.70, 8,75
  • rato skersmuo [col.]: 16
  • kryptinis:
  • nepriklausoma nuo judėjimo krypties:
  • Būklė: Jauns
58,14 € Sutaupote: 15%
49,42 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Transporto priemonės numeris iki: 3U69100010
  • modelis: A4 Cabrio Quattro
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • gamintojo apribojimas: ATE
  • OE numeriui: 1LT
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: STARK
  • Tipas: Stabdžių diskas
  • EAN: 4059191041435
STARK 4059191041435

STARK Stabdžių diskas 4059191041435 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 4B0615301A
AUDI 4B0615301C
AUDI 4B0698996A
AUDI 8D0615301J
AUDI 8E0615301R
SEAT 4B0615301C
SEAT 8E0615301R
SKODA 3B0615301B
SKODA 4B0615301A
SKODA 4B0615301C
SKODA 8E0615301R
VAG 4B0615301C
VW 3B0615301B
VW 4B0615301A
VW 4B0615301C
VW 4B0698996A
VW 8E0615301R
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių diskas gamintojas
ABE C3W034ABE
DELPHI BG3657
LPR V2003V
Barum BAR25137
ATE 24.0125-0137.1
ATE 24.0125-0172.1
ATE 24.0325-0137.1
ATE 24.0325-0172.1
VALEO 186758
BOSCH 0 986 479 057
FERODO DDF1707
BREMBO 09.8690.11
BREMBO 09.8690.75
ZIMMERMANN 100.1242.20
ZIMMERMANN 100.1242.52
ZIMMERMANN 100.1242.70
ZIMMERMANN 100.3325.52
FEBI BILSTEIN 16447
FEBI BILSTEIN 16448
FEBI BILSTEIN 23960
NK 2047134
NK 204773
MAPCO 15885
MEYLE 115 523 1048
TRW DF4262S
TRW GDB1307
VAICO V10-80073
VAICO V10-8146
TOPRAN 110 078
BREMBO FD.145.000
NK 314773
LEMFÖRDER 25884 01
LEMFÖRDER 30985 01
TRISCAN 8120 29160C
JURID 562383JC
FERODO DDF1707C-1
sbs 1815314773
FERODO DDF1707-1
OPTIMAL BS-6190
OPTIMAL BS-7516
OPTIMAL BS-7516C
STARK SKBP-0010033
STARK SKBD-0020196
TRW GDB1307DTE
TEXTAR 92106100
VAICO V10-8146-1
MINTEX MDC1540
TEXTAR 92106105
TEXTAR 92106103
LPR V2003VR
A.B.S. 16930
BLUE PRINT ADV184318
BLUE PRINT ADV184213
FREMAX BD-4065
ZIMMERMANN 100.3325.20
A.B.S. 16930S
KAMOKA 1032312
NK 3147134
METELLI 23-0726C
MAGNETI MARELLI 360406001600
MAGNETI MARELLI 360406001601
RIDEX 402B0034
RIDEX 82B0192
STARK SKBK-1090005
METZGER 6110100
STARK SKBK-1090093
STARK SKBK-1090175
BOSCH 0 986 479 A30
JP GROUP 1163103100
JP GROUP 1163106300
JP GROUP 1163106309
REMSA 6596.10
REMSA 6972.10
STARK SKBK-1090289
STARK SKBK-1090323
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.012
BREMBO 09.8690.1X
MEYLE 115 523 0039
MEYLE 115 523 0039/PD
sbs 18153147134
SWAG 30 91 6447
PROFIT 5010-1707
KRAFT 6040330
ROADHOUSE 6596.10
ROADHOUSE 6972.10
HELLA 8DD 355 107-521
HELLA 8DD 355 127-571
DENCKERMANN B110839
DENCKERMANN B130600
DELPHI BG3657C
BRECK BR 404 VA100
FERODO DDF1707C
FOMAR Friction FO 906581
SCT Germany SP 259 PR
MINTEX MDC1540C
JP GROUP 1163110500
JP GROUP 1163112700
QUARO QD2066
TOMEX brakes TX 13-13
JURID 562383JC-1
OPTIMAL BS-7516HC
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie STARK Stabdžių diskas SKBD-0020196
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių diskas 4059191041435
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių diskas 4059191041435
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių diskas 4059191041435
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių diskas 4059191041435
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių diskas 4059191041435
(0)