PHILIPS nuo 12498CP: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
PHILIPS pirkti pigios ne Rexbo
Lemputė, indikatorius P21W, 12V PHILIPS 8711500490797 internetinė parduotuvė

PHILIPS Lemputė, indikatorius P21W, 12V
Straipsnio numeris: 12498CP

Lemputė, indikatorius 8711500490797: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: galinis
  • lemputės tipas: P21W
  • įtampa [V]: 12
  • nustatyta galia [W]: 21
  • lizdo versija: BA15s
  • Būklė: Jauns
1,25 € Sutaupote: 15%
1,06 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms be LED galinių žibintų
  • pagrindinė transporto priemonės srovė: transporto primeonėms su 12V pagrindine srove
  • lęšių spalva: geltona
  • lemputės spalva: balta
  • Modelio metai nuo: 2013
  • Modelio metai iki: 2008
  • šviesą sklaidantis indikatorius: geltona
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: PHILIPS
  • Tipas: Lemputė, indikatorius
  • EAN: 8711500490797
PHILIPS 8711500490797

PHILIPS Lemputė, indikatorius 8711500490797 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AEBI 02333540
AGCO X825283299000
AHLMANN 4198674A
ATLAS COPCO 1089036501
ATLAS COPCO 1813000005
ATLAS COPCO 388450
AUDI KDWHLO9589
AUDI (FAW) KDWHLO9589
BMW 07119978370
BMW 07509063574
BMW 3436336
BMW 63217160789
BMW (BRILLIANCE) 3436336
CASE IH 14148190
CASE IH 190003452245
CASE IH 244872
CASE IH 3131227R1
CASE IH 398877
CASE IH 7024794
CASE IH 80398877
CATERPILLAR 03230800
CATERPILLAR 9W3326
CITROËN 6216A4
CITROËN 637211
CLAAS 2335460
CLAAS 7703097178
DAF 1354871
DAF 1525168
DEMAG 46001800
DEUTZ-FAHR 001592040
FENDT X825283299000
FORD 1013710
FORD 1610596
FORD 32010159
FORD USA 32010159
HAKO 00841009
HAKO 0841009N072601012190
HAKO 19741164
HAMM 283150
HOBBYCAR 260317
HOBBYCAR 6502080093
HOLDEN 2098252
HOLDEN 6777426
HOLDEN 9159284
HYMER 0417343
HYMER 041734300
HYMER 1017212
HYMER 160317021017212
IVECO 16847791
JCB 72010005
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Lemputė, indikatorius gamintojas
HELLA 8GA 002 073-121
HELLA 8GA 002 073-137
HELLA 8GA 002 073-271
HELLA 8GA 006 841-121
LEMFÖRDER 34466 01
PHILIPS 12499B2
FEBI BILSTEIN 06882
TRW JTC1121
VAICO V20-0774
TOPRAN 501 212
DIEDERICHS 9500080
VEMO V99-84-0009
VEMO V99-84-0003
PHILIPS 12498B2
PHILIPS 12496NAB2
PHILIPS 12594B2
PHILIPS 12499LLECOCP
PHILIPS 12498LLECOCP
PHILIPS 12498LLECOB2
PHILIPS 12499LLECOB2
DT 7.25379
PHILIPS 12594CP
PHILIPS 12499EDBW
MAGNETI MARELLI 008506100000
TESLA B52201
PHILIPS 12496LLECOCP
HELLA 8GA 002 073-123
HELLA 8GA 006 841-123
JP GROUP 1195901400
DT 9.78125
TESLA B52101
DT 9.78130
VALEO 032203
PHILIPS 12496NACP
PHILIPS 12496SVB2
PHILIPS 12496SVS2
PHILIPS 12498CP
PHILIPS 12498VPB2
PHILIPS 12499CP
PHILIPS 12499VPB2
MASTER-SPORT 34466-PCS-MS
LEMFÖRDER 38822 01
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.109
DIEDERICHS LID10046
DIEDERICHS LID10047
DIEDERICHS LID10048
DIEDERICHS LID10050
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie PHILIPS Lemputė, indikatorius 12498CP
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490797
(0)
4 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490797
(0)
3 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490797
(0)
2 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490797
(0)
1 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490797
(0)