VEMO nuo V15-99-2002-1: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Thermostat gamintojas
VEMO Thermostat pirkti pigios ne Rexbo
Termostatas, aušinimo skystis 87°C, su sandarikliu VEMO 4046001294204 internetinė parduotuvė

VEMO Termostatas, aušinimo skystis 87°C, su sandarikliu EXPERT KITS +
Straipsnio numeris: V15-99-2002-1

Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Produktų linija: EXPERT KITS +
  • pradinė temperatūra [°C]: 87
  • papildomas gaminys / papildoma informacija: su sandarikliu
  • Gamybos metai iki: 08/1978
  • svoris [kg]: 0,083
  • pakuotės plotis [cm]: 4
  • pakuotės aukštis [cm]: 6,7
  • pakuotės gylis [cm]: 6,8
  • Būklė: Jauns
9,56 € Sutaupote: 15%
8,13 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Organizacijos numeris iki: 08210
  • modelis: 21 Savanna
  • varomieji blokai: varomasis blokas: kint. srovės generatorius
  • korpuso tipas: be korpuso
  • išskyrus variklio kodą: ATC
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: VEMO
  • Tipas: Termostatas, aušinimo skystis
  • EAN: 4046001294204
VEMO 4046001294204

VEMO Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ALFAROME/FIAT/LANCI 4154313
AUDI 03G121113
AUDI 050121113B
AUDI 050121113C
AUDI 050121113CS
AUDI 050121113CS1
AUDI 050121113CS2
AUDI 050121113CS3
AUDI 06B121113A
AUDI 3G121113
AUDI 50121113B
AUDI 50121113C
AUDI 50121113CS
AUDI 50121113CS1
AUDI 50121113CS2
AUDI 50121113CS3
AUDI 6B121113A
CHRYSLER 68000800AA
CITROËN 133811
CITROËN 133844
CITROËN 79100118
CITROËN 7910011880
CITROËN 96057136
CITROËN/PEUGEOT 133760
CITROËN/PEUGEOT 133826
CITROËN/PEUGEOT 95588361
CITROËN/PEUGEOT 95588362
DODGE 68000800AA
FIAT 4114132
FIAT 4154312
FIAT 4154313
FIAT 9605028680
FORD 105E8575
FORD 1452354
FORD 1452357
FORD 1459319
FORD 1461119
FORD 1461931
FORD 1472378
FORD 1472824
FORD 1479324
FORD 2724E8575A
FORD 2733E8575A
FORD 392F8575AA
FORD 683F8575AAA
FORD 691F8575AA
FORD 711F8575AA
FORD ERT10
FORD ERT39
FORD ERT9
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Termostatas, aušinimo skystis gamintojas
BLUE PRINT ADC49225
VEMO V15-99-2032
VEMO V25-99-1704
VEMO V25-99-1722
VEMO V42-99-0001
VALEO 819846
VALEO 819862
VALEO 819915
VALEO 819934
VALEO 819947
VALEO 820045
VALEO 820058
VALEO 820171
VALEO 820290
GATES TH00182G1
GATES TH00182G4
GATES TH00188G1
GATES TH03188G1
GATES TH12389G1
GATES TH12792G1
GATES TH12888G1
WAHLER 3004.88D1
WAHLER 3004.92D1
WAHLER 3136.88D50
WAHLER 3141.87D
WAHLER 3472.87D
WAHLER 4450.89D
MAGNETI MARELLI 060717078012
FEBI BILSTEIN 06758
FEBI BILSTEIN 12775
FEBI BILSTEIN 17694
FEBI BILSTEIN 17890
FEBI BILSTEIN 17910
FEBI BILSTEIN 18284
FEBI BILSTEIN 18286
FACET 7.8239
FACET 7.8268
FACET 7.8268S
FACET 7.8290
FACET 7.8547
FACET 9.6012
FACET 9.6062S
FACET 9.6359
VEMO V15-99-2002-1
ERA 880046
ERA 880071
TOPRAN 100 957
TOPRAN 110 356
TOPRAN 300 742
TOPRAN 720 750
BEHR THERMOT-TRONIK TX 14 87D
BEHR THERMOT-TRONIK TX 4 92D
BEHR THERMOT-TRONIK TX 4 87D
BEHR THERMOT-TRONIK TX 88 88D
FEBI BILSTEIN 38708
FACET 7.8239S
FACET 7.8291
FACET 7.8204S
FACET 7.8297
FACET 7.8499
FACET 7.8630
FACET 7.8533
FACET 7.8234
FACET 7.8358
FACET 7.8600
FACET 7.8202S
BLUE PRINT ADA109216
TRISCAN 8620 1088
TRISCAN 8620 1091
TRISCAN 8620 11488
TRISCAN 8620 11492
TRISCAN 8620 2788
TRISCAN 8620 5488
TRISCAN 8620 5491
TRISCAN 8620 7188
TRISCAN 8620 7191
TRISCAN 8620 7882
CALORSTAT by Vernet TH6276.87J
BEHR THERMOT-TRONIK TX 3 87D
BEHR THERMOT-TRONIK TX 14 80D
CALORSTAT by Vernet TH1183.87J
WAHLER 3023.87D
MAGNETI MARELLI 060717122012
MAGNETI MARELLI 352020087000
MAGNETI MARELLI 352020088000
MAGNETI MARELLI 352020092100
MAGNETI MARELLI 352023988000
MAGNETI MARELLI 352024188000
MAGNETI MARELLI 352027689000
MAGNETI MARELLI 352047582000
MAGNETI MARELLI 352047588000
BEHR THERMOT-TRONIK TX 111 87D
CALORSTAT by Vernet TH1290.92J
CALORSTAT by Vernet TH1290.88J
HELLA 8MT 354 773-731
HELLA 8MT 354 773-741
HELLA 8MT 354 773-991
HELLA 8MT 354 774-121
HELLA 8MT 354 774-141
HELLA 8MT 354 774-151
HELLA 8MT 354 774-281
HELLA 8MT 354 774-301
HELLA 8MT 354 775-861
HELLA 8MT 354 776-121
HELLA 8MT 354 776-261
MAHLE ORIGINAL TX 14 87D
CALORSTAT by Vernet TH1378.88J
CALORSTAT by Vernet TH5108.89J
CALORSTAT by Vernet TH5962.88J
CALORSTAT by Vernet TH6313.82J
JAPANPARTS VT-915
CALORSTAT by Vernet TH4046.86J
CALORSTAT by Vernet TH4885.89J
CALORSTAT by Vernet TH1473.88J
MEAT & DORIA 92093
MEAT & DORIA 92184
MEAT & DORIA 92185
MEAT & DORIA 92471
MEAT & DORIA 92507
MAHLE ORIGINAL TX 111 87D
MAHLE ORIGINAL TX 14 80D
MAHLE ORIGINAL TX 3 87D
MAHLE ORIGINAL TX 4 87D
MAHLE ORIGINAL TX 4 92D
MAHLE ORIGINAL TX 88 88D
MAPCO 28400
MAPCO 28404
MAPCO 28600
MAPCO 28805
STARK SKTC-0560002
STARK SKTC-0560043
BUGIAD BSP20369
HOFFER 8192093
HOFFER 8192507
JP GROUP 1114600910
JP GROUP 1114600919
JP GROUP 1214602510
JP GROUP 1214602810
JP GROUP 1214602819
JP GROUP 4114600519
SWAG 30 93 8708
SWAG 30 91 8284
SWAG 62 91 7694
SWAG 70 91 2775
SWAG 32 91 7890
SWAG 32 91 7910
SWAG 50 90 6758
ERA 880419
SWAG 30 91 8286
MEYLE 028 287 0009
MEYLE 028 289 0000
ESEN SKV 03SKV047
ESEN SKV 03SKV219
MASTER-SPORT 050121113C-PCS-MS
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.19.032
EPS 1.880.202S
EPS 1.880.204
EPS 1.880.239
EPS 1.880.239S
EPS 1.880.268
EPS 1.880.268S
EPS 1.880.290
EPS 1.880.291
EPS 1.880.297
EPS 1.880.547
EPS 1.970.112
EPS 1.970.162S
EPS 1.970.459
JP GROUP 1114602810
DT 12.18025
MEYLE 128 228 0004
AUTOMEGA 160030210
AUTOMEGA 160047110
AUTOMEGA 160047310
AUTOMEGA 160072810
MOTORAD 200-88
MOTORAD 200-88J
MOTORAD 200-92J
ESEN SKV 20SKV003
MOTORAD 276-89
MAGNETI MARELLI 352317000340
MAGNETI MARELLI 352317000350
MAGNETI MARELLI 352317001020
MAGNETI MARELLI 352317001270
METZGER 4006017
METZGER 4006029
METZGER 4006037
METZGER 4006101
METZGER 4006120
KW 470 459
MOTORAD 475-88
FAE 5202489
FAE 5203488
FAE 5204787
FAE 5205287
KW 580 239
KW 580 268
KW 580 268S
KW 580 290
KW 580 547
MOTORAD 646-88
MAXGEAR 67-0011
MAXGEAR 67-0016
Borsehung B13140
VEMO V15-99-2087
MOTORAD 276-89K
MAXGEAR 67-0045
MAXGEAR 67-0064
ABAKUS 017-025-0001
ABAKUS 017-025-0002
ABAKUS 042-025-0003
ABAKUS 053-025-0007
ABAKUS 053-025-0008
ABAKUS 122-01-019
RIDEX 316T0137
RIDEX 316T0055
RIDEX 316T0118
MAGNETI MARELLI 352317001430
JP GROUP 4114602210
ESEN SKV 20SKV058
ERA 880046A
ERA 880071A
ERA 880419A
MAGNETI MARELLI 352317101020
MAGNETI MARELLI 352317101270
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie VEMO Termostatas, aušinimo skystis V15-99-2002-1
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204
(0)
4 Atsiliepimai Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204
(0)
3 Atsiliepimai Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204
(0)
2 Atsiliepimai Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204
(0)
1 Atsiliepimai Termostatas, aušinimo skystis 4046001294204
(0)