RIDEX nuo 402B0145: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys galinė ašis RIDEX 4059191313891 internetinė parduotuvė

RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys galinė ašis
Straipsnio numeris: 402B0145

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • susidėvėjimo įspėjimo kontaktas: neparengta susidėvėjimo indikatoriui
  • aukštis [mm]: 51,9
  • plotis [mm]: 123
  • storis [mm]: 16,5
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu
  • stabdžių sistema: ATE
  • kiekio vienetas: Komplektas ašiai
  • Būklė: Jauns
12,46 € Sutaupote: 15%
10,59 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms su ABS
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
  • EAN: 4059191313891
RIDEX 4059191313891

RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
CHEVROLET 93176116
FORD 1360304
FORD 1805813
FORD 2T142M008AA
FORD 4387371
FORD AV612M008BA
FORD USA 2T1JM008AA
NISSAN 44060AV625
NISSAN 44060AV725
NISSAN 44060BA00F
OPEL 13322091
OPEL 1605065
OPEL 1605117
OPEL 1605973
OPEL 93172190
OPEL 93183140
OPEL 93190338
RENAULT 440602154R
RENAULT 440608281R
RENAULT 44060BA00F
RENAULT 7701206609
RENAULT 7701207767
RENAULT 7701207968
RENAULT 7701207996
SAAB 12799240
SAAB 32017848
SAAB 93183140
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
KRAFT 6015105
ATE 13.0460-7137.2
ATE 13.0460-7160.2
ATE 13.0460-7194.2
ATE 13.0460-7195.2
ATE 13.0470-7194.2
ATE 13.0470-7195.2
VALEO 598783
BOSCH 0 986 424 617
BOSCH 0 986 494 032
BOSCH 0 986 494 127
TEXTAR 2348202
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613019
FERODO FDB1540
FERODO FDB1766
FERODO FDB1931
BREMBO P 59 042
BREMBO P 59 044
DELPHI LP1701
DELPHI LP1958
DELPHI LP2259
FEBI BILSTEIN 16428
FEBI BILSTEIN 16718
FEBI BILSTEIN 16744
NK 222562
MAPCO 6343
MAPCO 6698
MEYLE 025 234 8216
KRAFT 6011532
REMSA 0842.00
REMSA 0842.20
REMSA 0842.60
JAPANPARTS PP-005AF
JAPANPARTS PP-138AF
TRW GDB1469
TRW GDB1621
VAICO V25-0226
VAICO V40-8028
LPR 05P1236
LPR 05P815
BLUE PRINT ADA104249
BLUE PRINT ADN142114
Barum BA2235
Barum BA2238
ABE C21041ABE
ABE C2X012ABE
ABE C2X013ABE
Barum BA2258
ATE 13.0470-7137.2
NK 223967
VALEO 598472
VALEO 601044
JURID 573018J
JURID 573186J
JURID 573186JC
TRISCAN 8110 10534
TRISCAN 8110 10570
TRISCAN 8110 16025
ICER 181433
ICER 181651
ICER 181744
BREMBO P 24 148
VAICO V40-8028-1
VALEO 601114
STARK SKFO-1007
BOSCH 0 986 494 528
LPR 05P1761
NIPPARTS J3611045
BREMBO P 68 057
FERODO FSL1540
FERODO FSL1931
OPTIMAL 12336
OPTIMAL 12352
OPTIMAL 84200
STARK SKBP-0010145
ATE 13.0460-7287.2
TRW GDB1469DTE
TRW GDB1621DTE
VAICO V25-0226-1
VALEO 601292
MINTEX MDB2281
MINTEX MDB2686
MINTEX MDB3150
MINTEX MDB3210
TEXTAR 2413701
MINTEX MDB2210
TEXTAR 2521201
TEXTAR 2526501
TEXTAR 2413781
TEXTAR 2521281
A.B.S. 37216
A.B.S. 37477
A.B.S. 37870
DENCKERMANN B110650
ZIMMERMANN 23482.165.1
ZIMMERMANN 24137.168.1
CIFAM 822-337-0
CIFAM 822-337-1
KAMOKA JQ1013080
BRECK 23482 00 702 00
BRECK 24137 00 702 00
VALEO 301472
VALEO 301783
VALEO 301019
VALEO 872137
RIDEX 402B0008
RIDEX 402B0145
STARK SKBK-1090039
METZGER 1170006
METZGER 1170080
METZGER 1170343
ASHIKA 51-00-005
STARK SKBK-1090215
ASHIKA 51-01-138
JP GROUP 1263700610
JP GROUP 1263700619
JP GROUP 1563701510
MAGNETI MARELLI 363916060431
MAGNETI MARELLI 363916060243
MAGNETI MARELLI 363916060349
STARK SKBK-1090315
STARK SKBK-1090324
BOSCH 0 986 495 216
MEYLE 025 234 8216/PD
MEYLE 025 241 3716
MEYLE 025 241 3716/PD
OPTIMAL 12687
JP GROUP 1563701610
JP GROUP 1563701619
MAXGEAR 19-0523
MAXGEAR 19-0524
MAXGEAR 19-2918
METELLI 22-0337-0
METELLI 22-0337-1
ROADHOUSE 2842.00
ROADHOUSE 2842.20
ROADHOUSE 2842.60
PROFIT 5000-1540
PROFIT 5000-1766
PROFIT 5000-1931
HELLA 8DB 355 009-121
HELLA 8DB 355 011-731
HELLA 8DB 355 015-761
HELLA 8DB 355 017-341
DENCKERMANN B110648
DJ PARTS BP1392
AISIN BPCI-2002
AISIN BPRE-2003
FERODO FDB1931W
TRW GDB2086
FRIGAIR PD05.504
FRIGAIR PD07.509
SCT Germany SP 357 PR
NK 222584
DON PCP1012
BRECK 25212 00 702 00
QUARO QP2195
QUARO QP5169
ZIMMERMANN 23482.965.1
ZIMMERMANN 24137.968.1
TOMEX brakes TX 12-95
TOMEX brakes TX 14-28
BREMBO P 24 148X
OPTIMAL 12707
OPTIMAL BP-12352
OPTIMAL BP-12687
OPTIMAL BP-84200
MEYLE 025 241 3717/PD
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 402B0145
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313891
(0)