RIDEX nuo 402B0049: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys priekinė ašis RIDEX 4059191313495 internetinė parduotuvė

RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys priekinė ašis
Straipsnio numeris: 402B0049

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • susidėvėjimo įspėjimo kontaktas: neparengta susidėvėjimo indikatoriui
  • aukštis [mm]: 51,6
  • plotis [mm]: 136,8
  • storis [mm]: 19
  • WVA numeris: 23954
  • stabdžių sistema: Bosch
  • nepriklausoma nuo judėjimo krypties:
  • kiekio vienetas: Komplektas ašiai
  • Būklė: Jauns
19,93 € Sutaupote: 15%
16,94 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • plotis [mm]: 136,8
  • transmisijos tipas: mechaninė transmisija
  • Organizacijos numeris nuo: 9079
  • Organizacijos numeris iki: 12270
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • gamintojo apribojimas: Bosch
  • stabdžių disko tipas: vidinis ventiliavimas
  • stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms be ESP
  • Gamybos data nuo: 2001-09-16
  • Gamybos data iki: 2010-06-12
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
  • EAN: 4059191313495
RIDEX 4059191313495

RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
CITROËN 1610489680
CITROËN 1611140680
CITROËN 1611293980
CITROËN 1613192280
CITROËN 1617282980
CITROËN 425218
CITROËN 425221
CITROËN 425239
CITROËN 425240
CITROËN 425259
CITROËN 425276
CITROËN 425330
CITROËN 425338
CITROËN 425341
CITROËN 425342
CITROËN 425423
CITROËN 425475
CITROËN 425486
CITROËN E172124
CITROËN E172227
CITROËN E172558
CITROËN E172590
CITROËN/PEUGEOT 425240
CITROËN/PEUGEOT 425341
CITROËN/PEUGEOT 425342
CITROËN/PEUGEOT E172227
CITROËN/PEUGEOT E172558
DS 1612293980
DS 1614005880
OPEL 3649088
PEUGEOT 1610489680
PEUGEOT 1611293980
PEUGEOT 1613192280
PEUGEOT 1614005880
PEUGEOT 1617282980
PEUGEOT 425218
PEUGEOT 425221
PEUGEOT 425238
PEUGEOT 425239
PEUGEOT 425240
PEUGEOT 425259
PEUGEOT 425276
PEUGEOT 425330
PEUGEOT 425338
PEUGEOT 425341
PEUGEOT 425342
PEUGEOT 425423
PEUGEOT 425475
PEUGEOT 425486
PEUGEOT E172124
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
ATE 13.0460-3994.2
ATE 13.0470-3994.2
BOSCH 0 986 424 571
BOSCH 0 986 494 027
BOSCH 0 986 494 270
FERODO FDB1399
FERODO FDB4066
BREMBO P 61 066
BREMBO P 61 082
DELPHI LP1727
FEBI BILSTEIN 16432
FEBI BILSTEIN 16765
NK 223741
MAPCO 6537
MEYLE 025 235 9919
KRAFT 6006051
REMSA 0840.10
REMSA 0840.20
REMSA 0840.30
TRW GDB1463
TRW GDB1563
TRW GDB1582
TRW GDB1623
TRW GDB1677
VAICO V22-0083
LPR 05P1188
LPR 05P802
Barum BA2214
ABE C1C000ABE
VALEO 598464
TRW GDB1462
JURID 573030J
JURID 573183J-AS
TRISCAN 8110 28029
ICER 181388-701
OPTIMAL 84010
STARK SKBP-0010048
MAHLE ORIGINAL 038 31 00
TRW GDB1463DTE
TEXTAR 2359901
TEXTAR 2410101
CORTECO 12011168B
MINTEX MDB2628
TEXTAR 2395401
MINTEX MDB2183
MINTEX MDB2283
A.B.S. 37272
BRECK 23599 00 701 00
BLUE PRINT ADP154202
DENCKERMANN B110131
LPR 05P1327
ZIMMERMANN 23599.190.1
ZIMMERMANN 23599.190.2
CIFAM 822-327-0
KAMOKA JQ1012798
JURID 573030JC
BOSCH 0 986 494 623
ZIMMERMANN 23954.190.1
VALEO 301464
VALEO 872599
RIDEX 402B0049
STARK SKBK-1090013
METZGER 1170026
JP GROUP 4163601219
KOLBENSCHMIDT 99751600
KOLBENSCHMIDT 99751960
FRIGAIR PD03.501
MAGNETI MARELLI 363916060170
MAGNETI MARELLI 363916060174
STARK SKBK-1090301
MEYLE 025 235 9919/PD
DT 12.93104
MASTER-SPORT 13046039942N-SET-MS
MAXGEAR 19-0574
METELLI 22-0327-0
ROADHOUSE 2840.10
ROADHOUSE 2840.20
ROADHOUSE 2840.30
PROFIT 5000-1399
VALEO 601464
HELLA 8DB 355 011-071
HELLA 8DB 355 011-521
AISIN BPPE-1005
JAPANPARTS PA-0051AF
FERODO FDB5025
JP GROUP 4163601210
QUARO QP2989
ZIMMERMANN 23599.990.1
TRW GDB1463BTE
TOMEX brakes TX 13-27
TOMEX brakes TX 14-64
BREMBO P 61 066X
OPTIMAL BP-84010
FRENKIT 901218
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 402B0049
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 4059191313495
(0)