RIDEX nuo 7O0005: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
RIDEX Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras transporto priemonėms su hibridine pavara RIDEX 4059191236213 internetinė parduotuvė

RIDEX Alyvos filtras transporto priemonėms su hibridine pavara
Straipsnio numeris: 7O0005

Alyvos filtras 4059191236213: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • aukštis [mm]: 89,0
  • Prijungimo sriegis: M20x1,5
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • skersmuo [mm]: 79,0
  • korpuso skersmuo [mm]: 76,0
  • išmetimo emisijos norma: euro 2
  • Būklė: Jauns
4,15 €* Sutaupote: 15%
3,53 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • variklio kodas: DW10FD
  • išmetimo emisijos norma: euro 2
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su hibridine pavara
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 4059191236213
RIDEX 4059191236213

RIDEX Alyvos filtras 4059191236213 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ABARTH 71753854
ALFA ROMEO 4932900000
ALFA ROMEO 5889211
ALFA ROMEO 60813675
ALFA ROMEO 71736158
ALFA ROMEO 71753854
ALFA ROMEO 9456000220
ALFAROME/FIAT/LANCI 5889211
ALFAROME/FIAT/LANCI 71736158
AUTOBIANCHI 71736158
CATERPILLAR 1N4402
CATERPILLAR 1N4402H
CHEVROLET 25184029
CHEVROLET 96389188
CHEVROLET 96818899
CHRYSLER 5016547AC
CITROËN 000110938
CITROËN 110938
CITROËN 110939
CITROËN 1109AK
CITROËN 1109AL
CITROËN 1109AP
CITROËN 1109CA
CITROËN 1109CN
CITROËN 1109J8
CITROËN 1109J9
CITROËN 1109K2
CITROËN 1109K7
CITROËN 1109K8
CITROËN 1109K9
CITROËN 1109L1
CITROËN 1109LO
CITROËN 1109N3
CITROËN 1109N5
CITROËN 1109R0
CITROËN 1109R1
CITROËN 1109S8
CITROËN 1109T0
CITROËN 1109T1
CITROËN 1109X1
CITROËN 1109X2
CITROËN 1109X5
CITROËN 1109X6
CITROËN 1608076280
CITROËN 6740258060
CITROËN 93516538
CITROËN 95495621
CITROËN 95495622
CITROËN 95580482
CITROËN 95580483
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
BLUE PRINT ADG02149
BOSCH F 026 408 900
FEBI BILSTEIN 32509
VAICO V42-0125
MANN-FILTER W 712/8
MANN-FILTER W 713/16
MANN-FILTER W 714/4
MANN-FILTER W 716/1
MANN-FILTER W 815/3
MANN-FILTER W 840
MANN-FILTER WK 842/2
MANN-FILTER WK 842/2 (10)
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 189
BOSCH 0 451 103 238
BOSCH 0 451 103 261
BOSCH 0 451 103 354
BOSCH 0 451 103 355
BOSCH 0 451 203 228
PURFLUX LS715
PURFLUX LS867B
PURFLUX LS880A
PURFLUX LS923
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1311023
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1336039
HENGST FILTER H14W28
HENGST FILTER H14W29
HENGST FILTER H70WK02
HENGST FILTER H90W13
HENGST FILTER H90W23
MAGNETI MARELLI 152071758788
MAGNETI MARELLI 152071760560
MAGNETI MARELLI 152071760807
MAGNETI MARELLI 152071760810
MAGNETI MARELLI 152071760811
MAGNETI MARELLI 153071760117
MAGNETI MARELLI 153071760124
MAGNETI MARELLI 153071760128
MAGNETI MARELLI 153071760130
FEBI BILSTEIN 31300
FEBI BILSTEIN 32223
MAPCO 61312
MAPCO 61352
MAPCO 61402
MEYLE 214 322 0002
JAPANPARTS FC-695S
JAPANPARTS FC-L08S
JAPANPARTS FO-189S
JAPANPARTS FO-ECO044
VAICO V24-0047
VAICO V42-0050
KRAFT 1703000
KRAFT 1705940
KAGER 10-0157
MAHLE ORIGINAL KC 18
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OC 138
MAHLE ORIGINAL OC 503
MAHLE ORIGINAL OC 976
MAHLE ORIGINAL OC 98
TOPRAN 720 801
TOPRAN 720 803
KRAFT 1720010
BLUE PRINT ADG02102
BLUE PRINT ADT32116
COOPERSFIAAM FILTERS FT4973
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS FT5350
COOPERSFIAAM FILTERS FT5656
COOPERSFIAAM FILTERS FT5681
VALEO 586012
VAICO V24-0344
VALEO 587700
VALEO 586037
VALEO 586002
VALEO 586000
JC PREMIUM B3W000PR
BLUE PRINT ADZ92302
UFI 23.133.00
UFI 23.173.01
UFI 23.191.00
UFI 23.196.00
UFI 23.198.00
UFI 23.293.00
UFI 23.439.00
UFI 23.449.00
UFI 24.351.00
MAHLE ORIGINAL OC 983
BOSCH F 026 402 094
KNECHT KC 18
KNECHT OC 98
KNECHT OC 100
KNECHT OC 138
KNECHT OC 503
KNECHT OC 976
KNECHT OC 983
DT 5.45091
BOSCH F 026 407 104
NIPPARTS J1311023
JAPANPARTS FO-022S
CHAMPION F107/606
CHAMPION F118/606
CHAMPION COF100107S
CHAMPION COF100118S
SOFIMA S 2530 R
SOFIMA S 3293 R
SOFIMA S 5030 R
SOFIMA S 6210 R
SOFIMA S 8500 NR
HENGST FILTER H10W07
DENCKERMANN A210010
DENCKERMANN A210008
DENCKERMANN A210025
SOFIMA S 3130 R
SOFIMA S 0130 R
SOFIMA S 6900 R
MANN-FILTER W 10 004
DELPHI HDF496
KAMOKA F100401
KAMOKA F101301
KAMOKA F300301
PURFLUX LS346
PURFLUX LS498C
ASHIKA 10-ECO044
STARK SKOF-0860002
STARK SKFF-0870015
STARK SKOF-0860111
RIDEX 9F0016
RIDEX 7O0003
RIDEX 7O0005
OPTIMAL FO-00158
MEAT & DORIA 4110
MEAT & DORIA 15069
MEAT & DORIA 15202/3
MEAT & DORIA 15313/3
MEAT & DORIA 15314/10
HOFFER 4110
HOFFER 15069
RIDEX 7O0112
JP GROUP 1118702400
JP GROUP 1518500300
JP GROUP 1518500309
JP GROUP 3118500209
JP GROUP 3118500409
JP GROUP 3318500409
ASHIKA 10-01-189
FRIGAIR CT03.701
ALCO FILTER SP-953
ALCO FILTER SP-807
ALCO FILTER SP-943
ASHIKA 10-00-022
JAPKO 10022
JAPKO 10189
PROFIT 1531-0305
PROFIT 1540-0307
PROFIT 1540-0308
PROFIT 1541-0182
KRAFT 1705570
KRAFT 1705942
AUTOMEGA 180036810
AUTOMEGA 180039210
AUTOMEGA 180043310
AUTOMEGA 180043410
JAPKO 1ECO044
MEYLE 214 597 0000
MAXGEAR 26-0007
MAXGEAR 26-0029
MAXGEAR 26-0792
ASHIKA 30-06-695
ASHIKA 30-0L-L08
JAPKO 30695
JAPKO 30L08
WIX FILTERS 33472E
ASHIKA 60-09-927
SWAG 62 93 1300
MASTER-SPORT 713/16-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 713/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 714/4-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 716/1-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 716/1-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 842/2-KF-PCS-MS
DENCKERMANN A210064
BLUE PRINT ADL142104
BLUE PRINT ADL142105
FRIGAIR CT04.704
FRIGAIR CT04.710
JAPANPARTS DI-927
CLEAN FILTER DN 323
CLEAN FILTER DO 818
CLEAN FILTER DO 912
CLEAN FILTER DO 930
CLEAN FILTER DO1801
CLEAN FILTER DO1815
CLEAN FILTER DO1837
Dr!ve+ DP1110.13.0024
MECAFILTER ELG5204
MECAFILTER ELH4119
MECAFILTER ELH4122
MECAFILTER ELH4139
MECAFILTER ELH4332
KLAXCAR FRANCE FH049z
MEAT & DORIA FKFIA157
MEAT & DORIA FKFIA158
MEAT & DORIA FKFIA159
MEAT & DORIA FKFIA160
MEAT & DORIA FKFIA194
MEAT & DORIA FKFIA195
MEAT & DORIA FKFIA196
MEAT & DORIA FKFIA197
MEAT & DORIA FKFIA200
MEAT & DORIA FKFIA201
MEAT & DORIA FKFIA211
MEAT & DORIA FKFIA212
MEAT & DORIA FKFIA213
FRIGAIR FL04.407
MULLER FILTER FN701
MULLER FILTER FO126
MULLER FILTER FO202
MULLER FILTER FO305
MULLER FILTER FO313
MULLER FILTER FO352
MULLER FILTER FO525
MULLER FILTER FO598
FAST FT38032
FAST FT38038
FAST FT39001
FLEETGUARD LF3959
DONALDSON P558615
FRAM PH3950
FRAM PH4558
FRAM PH4702
FRAM PH4703
FRAM PH5566A
FRAM PH5831
FRAM PH9599
FRAM PH9727
QUINTON HAZELL QFF0114
QUINTON HAZELL QFL0001
QUINTON HAZELL QFL0003
QUINTON HAZELL QFL0201
SCT Germany SM 113
SCT Germany SM 158
SCT Germany SM 168
SCT Germany ST 302
MANN-FILTER W 7053
WIX FILTERS WF8042
WIX FILTERS WL7083
WIX FILTERS WL7086
WIX FILTERS WL7091
WIX FILTERS WL7176
STARK SKOF-0860151
RIDEX 7O0152
EUROREPAR E149130
EUROREPAR E149134
KRAFT 1703045
KAVO PARTS DO-710
FILTRON OP 537/1
FILTRON OP 545
FILTRON OP 553
FILTRON OP 620
FILTRON PP 837
DJ PARTS FF1195
DJ PARTS FL1040
DJ PARTS FL1213
MAXGEAR 26-1516
MAXGEAR 26-1536
DONALDSON P502076
JAPANPARTS DI-0222
ASHIKA 60-00-0222
ASHIKA 60-00-0229
ASHIKA 60-00-0619
MANN-FILTER W 7058
PURRO PUR-PO2013
Donaldson-AU P550934
Dr!ve+ DP1110.11.0140
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Alyvos filtras 7O0005
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236213
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236213
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236213
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236213
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236213
(0)