RIDEX nuo 7O0003: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
RIDEX Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras RIDEX 4059191236190 internetinė parduotuvė

RIDEX Alyvos filtras
Straipsnio numeris: 7O0003

Alyvos filtras 4059191236190: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 07/1984
  • aukštis [mm]: 85
  • Prijungimo sriegis: M20x1,5
  • skersmuo [mm]: 76
  • Būklė: Jauns
5,63 €* Sutaupote: 14%
4,84 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: RIDEX
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 4059191236190
RIDEX 4059191236190

RIDEX Alyvos filtras 4059191236190 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AC FX0022
AC X24
AC X88
FIAT 5443476
FIAT 5443646
FIAT 5443746
FIAT 5495622
FIAT 55195984
FIAT 5889211
FIAT 5973298
FIAT 5973926
FIAT 5973928
FIAT 5984044
FIAT 60813507
FIAT 71736157
FIAT 71753738
FIAT 71754569
FIAT 71771360
FIAT 71771762
FIAT 71775245
FIAT 9558048380
FORD 5003173
FORD 5003202
FORD 5009422
FORD 5012039
FORD 5017814
FORD A760X6714SA
FORD A760X6714TA
FORD A820X6714EA
FORD A830X6714ASA
GENERAL MOTORS 7984866
GENERAL MOTORS 931156769
GENERAL MOTORS 94316263
GENERAL MOTORS VOF88
PEUGEOT 110952
PEUGEOT 1109AR
PEUGEOT 1109C6
PEUGEOT 1109K9
PEUGEOT 1608076280
PEUGEOT 5417584
PEUGEOT 5431605
PEUGEOT 5443746
PEUGEOT 5443746C
PEUGEOT 5476207
PEUGEOT 5491133
PEUGEOT 5495622
PEUGEOT 75492170
PEUGEOT 75492440
PEUGEOT 75492740
PEUGEOT 75921440
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
KRAFT 1703610
BOSCH F 026 407 025
BOSCH F 026 408 900
FEBI BILSTEIN 32509
VAICO V24-0018
MANN-FILTER W 610/3
MANN-FILTER W 712/4
MANN-FILTER W 712/8
MANN-FILTER W 713/16
MANN-FILTER W 716/1
MANN-FILTER W 719/11
MANN-FILTER W 719/4
BOSCH 0 451 103 033
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 261
BOSCH 0 451 103 272
BOSCH 0 451 103 300
BOSCH 0 451 103 364
BOSCH 0 986 452 041
MAHLE ORIGINAL HC 45
PURFLUX LS715
PURFLUX LS867B
HENGST FILTER H14W02
HENGST FILTER H14W28
HENGST FILTER H90W02
HENGST FILTER H90W13
HENGST FILTER H97W05
MAGNETI MARELLI 152071758725
MAGNETI MARELLI 152071758747
MAGNETI MARELLI 152071758788
MAGNETI MARELLI 152071760811
MAGNETI MARELLI 152071760815
MAGNETI MARELLI 153071760117
MAGNETI MARELLI 153071760123
MAGNETI MARELLI 153071760124
MAGNETI MARELLI 153071760130
FEBI BILSTEIN 31300
MAPCO 61352
VAICO V24-0047
VAICO V42-0050
DUPLI COLOR 806582
DUPLI COLOR 808593
DUPLI COLOR 836664
KRAFT 1703000
KRAFT 1705940
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OC 196
MAHLE ORIGINAL OC 243
MAHLE ORIGINAL OC 47 OF
MAHLE ORIGINAL OC 501
MAHLE ORIGINAL OC 8
MAHLE ORIGINAL OC 976
COOPERSFIAAM FILTERS FT4760
COOPERSFIAAM FILTERS FT4797
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS FT5241
COOPERSFIAAM FILTERS FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS FT5332
COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
COOPERSFIAAM FILTERS FT5681
VALEO 586012
VAICO V24-0344
VALEO 586037
VALEO 586013
VALEO 586016
VALEO 586000
VALEO 586035
JC PREMIUM B14010PR
UFI 23.130.00
UFI 23.133.00
UFI 23.151.00
UFI 23.191.00
UFI 23.196.00
UFI 23.414.00
MAHLE ORIGINAL OC 983
MAHLE ORIGINAL OC 47
KNECHT HC 45
KNECHT OC 8
KNECHT OC 47
KNECHT OC 47 OF
KNECHT OC 100
KNECHT OC 196
KNECHT OC 243
KNECHT OC 976
KNECHT OC 983
BOSCH 0 986 TF0 051
DT 7.59006
NIPPARTS J1313016
NIPPARTS J1314010
CHAMPION F108/606
CHAMPION F107/606
CHAMPION F118/606
VALEO 586109
CHAMPION COF100107S
CHAMPION COF100118S
SOFIMA S 2530 R
SOFIMA S 7500 R
DENCKERMANN A210010
DENCKERMANN A210008
DENCKERMANN A210025
DENCKERMANN A210039
SOFIMA S 2400 R
SOFIMA S 0130 R
SOFIMA S 6900 R
FRAM PH2897A
MOTIP 51010
MOTIP 951010
CHAMPION COF102108S
CHAMPION COF102126S
KAMOKA F100401
KAMOKA F101301
KAMOKA F101401
KAMOKA F113501
PURFLUX LS280A
PURFLUX LS296
PURFLUX LS346
PURFLUX LS489A
MAHLE ORIGINAL OC 66
STARK SKOF-0860002
STARK SKOF-0860011
RIDEX 7O0003
RIDEX 7O0005
RIDEX 7O0065
OPTIMAL FO-00158
MEAT & DORIA 15202/3
MEAT & DORIA 15314/10
HOFFER 15318/3
JP GROUP 1218502700
JP GROUP 1518500300
JP GROUP 1518500309
JP GROUP 3118500209
FRIGAIR CT15.702
ALCO FILTER SP-812
ALCO FILTER SP-897
ALCO FILTER SP-940
SOFIMA S 3530 R
PROFIT 1540-0307
PROFIT 1540-2624
KRAFT 1705570
AUTOMEGA 180043410
MEYLE 214 597 0000
MAXGEAR 26-0029
MASTER-SPORT 610/3-OF-PCS-MS
MEYLE 614 322 0000
SWAG 62 93 1300
MASTER-SPORT 713/16-MG-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210021
DENCKERMANN A210023
DENCKERMANN A210064
ACKOJA A26-0500
BLUE PRINT ADL142104
BLUE PRINT ADL142105
FRIGAIR CT03.706
FRIGAIR CT04.704
CLEAN FILTER DO 818
CLEAN FILTER DO 925/A
CLEAN FILTER DO1820
MECAFILTER ELH4119
MECAFILTER ELH4139
MULLER FILTER FO224
MULLER FILTER FO458
MULLER FILTER FO525
FAST FT38019
UNICO FILTER LI 690/3
FRAM PH2991
FRAM PH3950
FRAM PH4558
FRAM PH5566A
FRAM PH5752
FRAM PH6811
FRAM PH9727
SCT Germany SM 111
MANN-FILTER W 7053
WIX FILTERS WL7081
WIX FILTERS WL7083
WIX FILTERS WL7086
WIX FILTERS WL7091
WIX FILTERS WL7102
WIX FILTERS WL7107
WIX FILTERS WL7134
WIX FILTERS WL7171
WIX FILTERS WL7176
FILTRON OP 536
FILTRON OP 537/1
FILTRON OP 545
FILTRON OP 557
FILTRON OP 575
FILTRON OP 617
FILTRON OP 620
DONALDSON P502076
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie RIDEX Alyvos filtras 7O0003
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236190
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236190
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236190
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236190
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 4059191236190
(0)