PURFLUX nuo LS932: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
PURFLUX Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras PURFLUX 3286064232671 internetinė parduotuvė

PURFLUX Alyvos filtras
Straipsnio numeris: LS932

Alyvos filtras 3286064232671: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 07/1984
  • aukštis [mm]: 54
  • Prijungimo sriegis: M20x1,5
  • skersmuo [mm]: 76
  • Būklė: Jauns
5,39 €* Sutaupote: 15%
4,58 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: PURFLUX
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 3286064232671
PURFLUX 3286064232671

PURFLUX Alyvos filtras 3286064232671 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AC X4112E
CHRYSLER J0871919
DACIA 7700274177
FIAT 55189961
FIAT 73500506
FORD 5013389
FORD 5029226
FORD 5029227
FORD 5029228
GENERAL MOTORS 09111019
GENERAL MOTORS 4402718
GENERAL MOTORS 4403019
GENERAL MOTORS 4449274
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
IVECO J1315020
JOHN DEERE RE64449
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 107217510700
LOMBARDINI 1072175117
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
PEUGEOT 110991
PEUGEOT 1109A5
PEUGEOT 1109L4
PEUGEOT 1109N6
PEUGEOT 1109P1
PEUGEOT 1109R8
PEUGEOT MLS000602
RENAULT 6001543357
RENAULT 6001545344
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700727401
RENAULT 7700727478
RENAULT 7700727479
RENAULT 7700727480
RENAULT 7700728148
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
MANN-FILTER W 75/3
MANN-FILTER W 86
MANN-FILTER WK 8100
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
PURFLUX LS932
PURFLUX LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
HENGST FILTER H196WK
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
MAGNETI MARELLI 153071760122
MAGNETI MARELLI 153071760127
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
MAHLE ORIGINAL OC 223
MAHLE ORIGINAL OC 467
MAHLE ORIGINAL OC 548
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.194.00
UFI 23.195.00
UFI 23.262.00
UFI 23.418.00
UFI 23.419.00
UFI 23.424.00
UFI 23.460.00
BOSCH 0 451 103 233
KNECHT OC 223
KNECHT OC 467
KNECHT OC 548
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
PURFLUX LS223
SOFIMA S 3460 R
SOFIMA S 3424 R
KAMOKA F100301
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
OPTIMAL FO-00271
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
HOFFER 15056
JP GROUP 1218505700
JP GROUP 3918500309
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-1039
ALCO FILTER SP-955
SOFIMA S 0140 R
SOFIMA S 3262 R
PROFIT 1540-0309
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO1800
MECAFILTER ELH4391
MULLER FILTER FO100
FRAM PH5796
FRAM PH9739
WIX FILTERS WL7254
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
DJ PARTS FL1192
KAVO PARTS KSK-6502
DONALDSON P551423
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie PURFLUX Alyvos filtras LS932
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 3286064232671
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 3286064232671
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 3286064232671
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 3286064232671
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 3286064232671
(0)