PHILIPS nuo 12961CP: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
PHILIPS pirkti pigios ne Rexbo
Lemputė, indikatorius W5W, 12V PHILIPS 8711500490919 internetinė parduotuvė

PHILIPS Lemputė, indikatorius W5W, 12V
Straipsnio numeris: 12961CP

Lemputė, indikatorius 8711500490919: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: šoninė instaliacija
  • lemputės tipas: W5W
  • įtampa [V]: 12
  • nustatyta galia [W]: 5
  • lizdo versija: W2,1x9,5d
  • Būklė: Jauns
1,05 € Sutaupote: 14%
0,90 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Modelio metai iki: 1998
  • šviesą sklaidantis indikatorius: geltona
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: PHILIPS
  • Tipas: Lemputė, indikatorius
  • EAN: 8711500490919
PHILIPS 8711500490919

PHILIPS Lemputė, indikatorius 8711500490919 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AEBI 1297700611
AGCO D45081300
ASTON MARTIN 0690370707
ATLAS COPCO 1089057601
AUDI 165945097
AUDI 1C0943105GRU
AUDI 1C0943106GRU
AUDI 1H0949101
AUDI 2K0949117
AUDI 357949101
AUDI 4A0949101
AUDI 4D0949101
AUDI 5P0947111Y20
AUDI J7AZZZ90021
AUDI J8127089126
AUDI J9007599012
AUDI J9913212050
AUDI N01775310
AUDI N0177532
AUDI N0177535
AUDI N0177538
BAIC 128404152
BMW 07119905013
BMW 07119905345
BMW 07119978373
BMW 63210151622
BMW 63210152962
BMW 63210395459
BMW 63210398942
BMW 63216926926
BMW 63216926927
BMW 63216926929
BMW 63217160796
BMW 63217160797
BMW 71199978373
BMW 88100141179
BMW 9978373
BMW (BRILLIANCE) 07119978373
BMW (BRILLIANCE) 9978373
CASE IH 84058228
CHEVROLET 00000W5W
CITROËN 1608368680
CITROËN 1608386080
CITROËN 1608386180
CITROËN 1608386280
CITROËN 1608386380
CITROËN 1608386880
CITROËN 1608386980
CITROËN 1608387080
CITROËN 1608387180
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Lemputė, indikatorius gamintojas
HELLA 2BM 003 647-021
HELLA 8GP 003 594-121
HELLA 8GP 003 594-125
VAN WEZEL 5812914
TYC 18-5327-05-2
PHILIPS 12961B2
SCHLIECKMANN 50114300
FEBI BILSTEIN 26966
EUROLITES LEART 25.442.000
DIEDERICHS 1023079
DIEDERICHS 1016078
DIEDERICHS 2212079
VEMO V99-84-0001
HELLA 8GP 003 594-128
SPAHN GLÜHLAMPEN 751506
PHILIPS 12961LLECOCP
PHILIPS 12961LLECOB2
HERTH+BUSS ELPARTS 89901198
PHILIPS 12961NBVB2
KLOKKERHOLM 00090555
MAGNETI MARELLI 715102108120
HELLA 8GP 003 594-123
JP GROUP 1195500100
TOPRAN 104 497
TESLA B65201
DT 9.78139
DT 9.78165
ABAKUS 441-1403L-UE
ABAKUS 003-05-848
PHILIPS 12961CP
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.118
PRASCO VG0284039
DIEDERICHS 2205178
DIEDERICHS LID10078
DIEDERICHS LID10079
DIEDERICHS LID10089
JP GROUP 1195901700
DPA 89410872502
DPA 89410872602
ABAKUS 441-1403R-UE
JP GROUP 1195500102
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie PHILIPS Lemputė, indikatorius 12961CP
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490919
(0)
4 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490919
(0)
3 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490919
(0)
2 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490919
(0)
1 Atsiliepimai Lemputė, indikatorius 8711500490919
(0)