NGK nuo 3199: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
NGK Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 mm NGK 0087295131992 internetinė parduotuvė

NGK Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 mm
Straipsnio numeris: 3199

Uždegimo žvakė 0087295131992: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16 mm
  • sriegio ilgis [mm]: 19,0
  • variklio kodas: M52 B20
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3,5
  • uždegimo žvakė: platinos vidurinysis elektrodas, 4 æ įžemintas elektrodas, trikdžių slopinimas 5 kiloomai, su tarpiklio vieta
  • sriegio dydis: M14 x 1,25
  • uždegimo žvakės galvutė: fiksuota SAE jungtis
  • Būklė: Jauns
12,62 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: NGK
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 0087295131992
NGK 0087295131992

NGK Uždegimo žvakė 0087295131992 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ALPINA 12129071003
BMW 0030548
BMW 0037607
BMW 0037608
BMW 0141871
BMW 12120030548
BMW 12120037607
BMW 12120037608
BMW 12120141871
BMW 12121435955
BMW 12121435956
BMW 12129071003
BMW 1435955
BMW 1435956
BMW 9071003
MINI 0030548
MINI 0037607
MINI 0037608
MINI 0141871
MINI 12120030548
MINI 12120037607
MINI 12120037608
MINI 12120141871
MINI 12121435955
MINI 12121435956
MINI 12129071003
MINI 1435955
MINI 1435956
MINI 9071003
NGK BKR6EQUP
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
BERU Z237
NGK 3199
NGK 6343
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
MAGNETI MARELLI 062110120312
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0023
BOSCH 0 242 236 562
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE223
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990005
DT Spare Parts 4.67509
RIDEX 686S0005
TOPRAN 501 331
BRISK 1372
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 90852
RIDEX 686S0006
MAGNETI MARELLI 062000787315
STARK SKSP-19990321
RIDEX 686S0323
STARK SKSP-19990322
RIDEX 686S0324
MAGNETI MARELLI 062609000028
MAGNETI MARELLI 062709000076
KAMOKA 7090028
Superia SU574
AUGER 106571
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie NGK Uždegimo žvakė 3199
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 0087295131992
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 0087295131992
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 0087295131992
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 0087295131992
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 0087295131992
(0)