MAHLE ORIGINAL nuo OX 171/2D: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras filtro įdėklas MAHLE ORIGINAL 2502310376076 internetinė parduotuvė

MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras filtro įdėklas
Straipsnio numeris: OX 171/2D

Alyvos filtras 2502310376076: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • aukštis [mm]: 99,0
  • sandariklio skersmuo [mm]: 19,5
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 25,55
  • filtro tipas: filtro įdėklas
  • aukštis 1 [mm]: 82,0
  • skersmuo [mm]: 71,88, 65,0
  • skersmuo 4 [mm]: 10,8
  • išmetimo emisijos norma: Euro4/Euro5
  • Būklė: Jauns
9,69 € Sutaupote: 15%
8,24 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • išmetimo emisijos norma: Euro4/Euro5
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: MAHLE ORIGINAL
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 2502310376076
MAHLE ORIGINAL 2502310376076

MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras 2502310376076 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
BMW 11427805978
CITROËN 1109AN
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109R6
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z5
CITROËN 1109Z6
CITROËN E149103
CITROËN E149233
CITROËN/PEUGEOT 53699656432180
CITROËN/PEUGEOT 9641837780
CITROËN/PEUGEOT 9656432180
CITROËN/PEUGEOT 9656905380
DS 1109AY
DS 1109Z6
FIAT 9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
FORD 1530536
FORD 2S6Q6714A9B
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAHLE 78559718
MAHLE OX1712DECO
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MINI 11427805978
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Y2
PEUGEOT 1109Z1
PEUGEOT 1109Z5
PEUGEOT E149103
PEUGEOT E149233
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J02
TOYOTA SU00100741
TOYOTA SU00100804
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 3646431
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
BOSCH 1 457 429 193
VAICO V24-0021
MANN-FILTER HU 711/51 x
MANN-FILTER HU 716/2 x
BOSCH 1 457 429 238
BOSCH 1 457 429 249
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315030
HENGST FILTER E35H D102
HENGST FILTER E44H D110
MAGNETI MARELLI 152071758800
MAGNETI MARELLI 152071758833
MAGNETI MARELLI 152071760872
FEBI BILSTEIN 26853
MAPCO 64306
MAPCO 64307
SWAG 62 92 6853
VAICO V42-0004
KRAFT 1702101
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL OX 193D
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
TOPRAN 302 318
TOPRAN 720 802
COOPERSFIAAM FILTERS FA5616ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5970AECO
VALEO 586503
VALEO 586509
JC PREMIUM B1C005PR
UFI 25.032.00
UFI 25.037.00
UFI 25.060.00
MANN-FILTER HU 612 x
KNECHT OX 171/2D
KNECHT OX 193D
KNECHT OX 339/2D
CHAMPION XE131/606
NIPPARTS J1313030
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D1
CHAMPION COF100131E
BLUE PRINT ADF122102
SOFIMA S 5032 PE
SOFIMA S 5037 PE
SOFIMA S 5060 PE
KNECHT OX 171/2D1
BLUE PRINT ADN12123
DENCKERMANN A210080
CHAMPION COF100530E
KAMOKA F103101
KAMOKA F103401
PURFLUX L310A
PURFLUX L398A
STARK SKOF-0860054
ASHIKA 10-ECO037
RIDEX 7O0055
ASHIKA 10-ECO060
OPTIMAL FO-00056
OPTIMAL FO-00072
MEAT & DORIA 14019
HOFFER 14019
JP GROUP 1518503500
ALCO FILTER MD-525
ALCO FILTER MD-425
SWAG 11 93 2103
MEYLE 11-14 322 0001
DT 12.16025
PROFIT 1541-0181
KRAFT 1705960
AUTOMEGA 180036210
MAXGEAR 26-0006
MEYLE 40-14 322 0002
KOLBENSCHMIDT 50013695
MEYLE 714 322 0007
MEYLE 714 322 0011
DENCKERMANN A210142
DENCKERMANN A210188
BLUE PRINT ADP152101
FRAM CH10717AECO
FRAM CH9443ECO
CHAMPION COF100699E
MECAFILTER ELH4305
BOSCH F 026 407 082
MULLER FILTER FOP247
MANN-FILTER HU 7033 z
CLEAN FILTER ML1733
AMC Filter MO-447
AMC Filter MO-537
SCT Germany SH 4035 P
WIX FILTERS WL7299
WIX FILTERS WL7413
FILTRON OE 667
DJ PARTS FL1149
UFI 25.187.00
SOFIMA S 5187 PE
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie MAHLE ORIGINAL Alyvos filtras OX 171/2D
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 2502310376076
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 2502310376076
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 2502310376076
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 2502310376076
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 2502310376076
(0)