HERTH+BUSS ELPARTS nuo 51278756: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo laidai / jungtys gamintojas
HERTH+BUSS ELPARTS Uždegimo laidai / jungtys pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo laido komplektas silikonas, 150mm HERTH+BUSS ELPARTS 4026736119782 internetinė parduotuvė

HERTH+BUSS ELPARTS Uždegimo laido komplektas silikonas, 150mm
Straipsnio numeris: 51278756

Uždegimo laido komplektas 4026736119782: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 05/1998
  • medžiaga: silikonas
  • ilgis [mm]: 150, 190
  • ilgis 3 [mm]: 320
  • ilgis 4 [mm]: 380
  • skersmuo [mm]: 8
  • skirstytuvas / rotorius: movos tipas, pjūklo dantis
  • uždegimo žvakė: jungties tipas SAE
  • Būklė: Jauns
34,87 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Šiuo metu nėra sandėlyje
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: HERTH+BUSS ELPARTS
  • Tipas: Uždegimo laido komplektas
  • EAN: 4026736119782
HERTH+BUSS ELPARTS 4026736119782

HERTH+BUSS ELPARTS Uždegimo laido komplektas 4026736119782 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
FORD 1110740
FORD 1110741
FORD 1110742
FORD 1110743
FORD 1335369
FORD 1335371
FORD 1335374
FORD 1335377
FORD 1502365
FORD 1502366
FORD 1502367
FORD 1502368
FORD YS6F12283A1A
FORD YS6F12284A1A
FORD YS6F12286A1A
FORD YS6F12287A1A
MAZDA 1E0518160A
MAZDA 1E0518160B
MAZDA 1E0518170A
MAZDA 1E0518170B
MAZDA 1E0518180A
MAZDA 1E0518180B
MAZDA 1E0518190A
MAZDA 1E0518190B
MAZDA C20118160
MAZDA C20118160A
MAZDA C20118170
MAZDA C20118170A
MAZDA C20118180
MAZDA C20118180A
MAZDA C20118190
MAZDA C20118190A
VOLVO 30731424
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo laido komplektas gamintojas
BERU ZEF1628
BERU R418
BERU R419
BERU R420
BERU R421
HELLA 9DW 178 904-001
BOSCH 0 986 357 287
VEMO V25-70-0016
BERU ZEF1540
BERU ZEF1549
BERU R239
BERU R240
BERU R391
BERU R402
BERU R403
BERU R404
NGK 0642
NGK 6984
NGK 8541
VALEO 346104
VALEO 346367
BOSCH 0 986 357 208
BREMI 800/174
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5383047
QUINTON HAZELL XC1120
QUINTON HAZELL XC710
METZGER 0883010
BLUE PRINT ADM51640
JANMOR FS20
JANMOR JP115
JAPANPARTS IC-326
JAPANPARTS IC-319
NGK 44167
NGK 44166
HERTH+BUSS ELPARTS 51278756
JANMOR FS51
NIPPARTS J5383044
STARK SKIC-0030002
JANMOR FU20
JANMOR JPE115
JANMOR FU51
STARK SKIC-0030116
BREMI 8A17/15
BREMI 8A17/19
BREMI 8A17/38
TESLA T500G
TESLA T972G
HITACHI 134278
HITACHI 134988
BERU PRO1549
CHAMPION CLS075
CHAMPION CLS077
CHAMPION CLS089
ASHIKA 132-03-319
ASHIKA 132-03-326
JAPKO 132319
JAPKO 132326
AUTOMEGA 150009810
EFI AUTOMOTIVE 4178
NGK 44291
MAXGEAR 53-0096
MAXGEAR 53-0114
FAE 83263
FAE 85116
FAE 85125
KRAFT 9122085 SW
BSG BSG 30-839-004
BSG BSG 30-839-005
KAVO PARTS ICK-4523
KRAFT 9122106 SW
EFI AUTOMOTIVE 9926
RIDEX 685I0003
RIDEX 685I0009
RIDEX 685I0075
RIDEX 685I0107
MAXGEAR 53-0195
SASIC 9286043
ERA 883020
ERA 883000
ENGITECH ENT910155
ENGITECH ENT910161
ERA 883087
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie HERTH+BUSS ELPARTS Uždegimo laido komplektas 51278756
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 4026736119782
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 4026736119782
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 4026736119782
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 4026736119782
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 4026736119782
(0)