FRIGAIR nuo CT09.703: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
FRIGAIR Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras FRIGAIR 4058903085019 internetinė parduotuvė

FRIGAIR Alyvos filtras
Straipsnio numeris: CT09.703

Alyvos filtras 4058903085019: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 07/1984
  • aukštis [mm]: 52,5
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • skersmuo [mm]: 76
  • Prijungimo mechanizmai: M20X1,5
  • Būklė: Jauns
7,88 €* Sutaupote: 15%
6,70 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: FRIGAIR
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 4058903085019
FRIGAIR 4058903085019

FRIGAIR Alyvos filtras 4058903085019 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUTO UNION DP110108
CITROËN/PEUGEOT 1109A4
CITROËN/PEUGEOT 1109A5
CITROËN/PEUGEOT MLS000462A
CITROËN/PEUGEOT MLS000602
FORD 5006227
FORD 5013388
FORD 5013389
FORD 5016714
FORD 5016715
FORD 5016785
FORD 5016956
FORD 5017317
FORD 5017319
GENERAL MOTORS 4402718
GENERAL MOTORS 4403019
GENERAL MOTORS 4449274
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93198598
LIGIER 112397
LOMBARDINI 0021751070
LOMBARDINI 1072175107
LOMBARDINI 1072175184
LOMBARDINI 2175107
LOMBARDINI 2175117
LOMBARDINI 2175136
LOMBARDINI 2175184
MAZDA AM1514302
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033468
RENAULT 5000791145
RENAULT 7700033408
RENAULT 7700073302
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
MANN-FILTER W 75/3
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
PURFLUX LS932
PURFLUX LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
HENGST FILTER H90W13
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
MAHLE ORIGINAL OC 205
MAHLE ORIGINAL OC 223
MAHLE ORIGINAL OC 230
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.177.00
UFI 23.194.00
UFI 23.195.00
UFI 23.262.00
UFI 23.418.00
UFI 23.419.00
UFI 23.424.00
BOSCH 0 451 103 233
BOSCH 0 986 452 008
KNECHT OC 205
KNECHT OC 223
KNECHT OC 230
KNECHT OC 467
NIPPARTS J1314010
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3440 R
PURFLUX LS223
SOFIMA S 3424 R
KAMOKA F100301
PURFLUX LS280A
PURFLUX LS489A
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
MANN-FILTER W 920/25
OPTIMAL FO-00271
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
MEAT & DORIA 15314/10
HOFFER 15056
JP GROUP 1218505700
JP GROUP 3918500309
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-952
ALCO FILTER SP-1039
SOFIMA S 0140 R
SOFIMA S 3262 R
PROFIT 1540-0309
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
MEYLE 35-14 322 0002
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 815/80-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO1800
MECAFILTER ELH4391
BOSCH F 026 407 124
MULLER FILTER FO100
FRAM PH3950
FRAM PH4703
FRAM PH5796
FRAM PH5911
FRAM PH6811
FRAM PH9739
WIX FILTERS WL7254
KAVO PARTS MO-432
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
DJ PARTS FL1192
KAVO PARTS KSK-6502
RMS 10 060 9140
DONALDSON P502076
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie FRIGAIR Alyvos filtras CT09.703
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 4058903085019
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 4058903085019
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 4058903085019
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 4058903085019
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 4058903085019
(0)