DELPHI nuo LP1825: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
DELPHI Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys priekinė ašis išskyrus šarvuotas transporto priemones Teves DELPHI 8019951027648 internetinė parduotuvė

DELPHI Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys priekinė ašis išskyrus šarvuotas transporto priemones Teves
Straipsnio numeris: LP1825

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • ilgis [mm]: 155,3, 156,3
  • aukštis [mm]: 72,9
  • aukštis 2 [mm]: 73
  • storis 1 [mm]: 19,3
  • storis 2 [mm]: 19,3
  • WVA numeris: 23762 23763
  • stabdžių sistema: Continental
  • kiekio vienetas: Komplektas ašiai
  • Būklė: Jauns
53,46 € Sutaupote: 15%
45,44 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • versija: 001/1
  • OE numeriui: 1LT
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: DELPHI
  • Tipas: Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
  • EAN: 8019951027648
DELPHI 8019951027648

DELPHI Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 4B0698151AC
AUDI 4B0698151AD
AUDI 4B0698151Q
AUDI 4B0698151R
SEAT 8E0698151K
VW 4B0698151AC
VW 4B0698151AD
VW 4B0698151Q
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
BOSCH 0 986 494 283
ATE 13.0460-7110.2
ATE 13.0460-7166.2
ATE 13.0470-7110.2
ATE 13.0470-7166.2
VALEO 598750
BOSCH 0 986 424 779
BOSCH 0 986 494 050
TEXTAR 2301802
JURID 571982J
FERODO FDB1323
FERODO FDB1407
FERODO FSL1323
BREMBO P 85 056
BREMBO P 85 085
DELPHI LP1672
DELPHI LP1825
FEBI BILSTEIN 16447
FEBI BILSTEIN 16448
FEBI BILSTEIN 16455
NK 224742
NK 224758
MAPCO 6534
MAPCO 6718
MEYLE 025 230 1820/W
MEYLE 025 237 6220/W
KRAFT 6000075
REMSA 0390.22
REMSA 0964.02
TRW GDB1307
TRW GDB1528
VAICO V10-8181
LPR 05P1230
LPR 05P790
Barum BA2172
Barum BA2246
ABE C1A041ABE
ABE C1W027ABE
VALEO 598483
JURID 573145J
JURID 573145JC
TRISCAN 8110 29016
TRISCAN 8110 29053
ICER 181331
ICER 181531
OPTIMAL 12076
OPTIMAL 12080
OPTIMAL 12128
ZIMMERMANN 23018.200.1
STARK SKBP-0010033
STARK SKBP-0010263
TRW GDB1307DTE
TEXTAR 2376201
VAICO V10-8146-1
VAICO V10-8181-1
MINTEX MDB2231
MINTEX MDB2336
TEXTAR 2301881
A.B.S. 37156
A.B.S. 37425
DELPHI LP565
BRECK 21938 00 701 10
BRECK 23018 00 701 10
BLUE PRINT ADV184213
ZIMMERMANN 23762.200.1
A.B.S. 37425S
CIFAM 822-314-0
CIFAM 822-549-0
KAMOKA JQ1012646
KAMOKA JQ1012814
BRECK 23762 00 701 10
VALEO 301483
A.B.S. 35026
RIDEX 402B0034
STARK SKBK-1090005
METZGER 1170020
METZGER 1170268
RIDEX 402B0263
STARK SKBK-1090093
STARK SKBK-1090175
JP GROUP 1163602510
JP GROUP 1163602610
JP GROUP 1163602619
JP GROUP 1163607619
MAGNETI MARELLI 363916060607
MAGNETI MARELLI 363916060142
STARK SKBK-1090289
STARK SKBK-1090323
BOSCH 0 986 495 241
MEYLE 025 230 1820/PD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.107
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.109
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.244
METELLI 22-0314-0
ROADHOUSE 2390.22
ROADHOUSE 2964.02
SWAG 30 91 6447
PROFIT 5000-1323
KRAFT 6000368
MAPCO 6534HPS
HELLA 8DB 355 009-141
HELLA 8DB 355 010-731
DENCKERMANN B110839
DENCKERMANN B110878
AISIN BPVW-1010
FOMAR Friction FO 906581
JAPANPARTS PA-0004AF
FRIGAIR PD10.506
SCT Germany SP 259 PR
VALEO 302056
JP GROUP 1163607610
DON PCP1017
QUARO QP6587
ZIMMERMANN 23018.900.1
TOMEX brakes TX 13-13
TOMEX brakes TX 13-14
BREMBO P 85 085X
OPTIMAL BP-12080
OPTIMAL BP-12128
MAXGEAR 19-3457
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie DELPHI Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys LP1825
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8019951027648
(0)