BREMBO nuo P 85 073: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys su stabdžių apkabos varžtais, su priedais BREMBO 8020584058763 internetinė parduotuvė

BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys su stabdžių apkabos varžtais, su priedais
Straipsnio numeris: P 85 073

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • susidėvėjimo įspėjimo kontaktas: parengtam susidėvėjimo indikatoriui
  • aukštis [mm]: 56,5
  • plotis [mm]: 105,5
  • storis [mm]: 17,2
  • WVA numeris: 23914
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su stabdžių apkabos varžtais
  • papildomas gaminys / papildoma informacija: su priedais
  • stabdžių sistema: Lucas
  • kiekio vienetas: Komplektas ašiai
  • Būklė: Jauns
30,85 € Sutaupote: 15%
26,22 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Transporto priemonės numeris nuo: 1T-H-000 001
  • Transporto priemonės numeris iki: 2K-B-005 000
  • modelis: 137
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • šalies versija: Japonija
  • OE numeriui: 1ZE
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BREMBO
  • Tipas: Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
  • EAN: 8020584058763
BREMBO 8020584058763

BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
AUDI 1K0698451
AUDI 1K0698451D
AUDI 1K0698451F
AUDI 1K0698451G
AUDI 1K0698451H
AUDI 3C0698451
AUDI 3C0698451B
AUDI 3C0698451D
AUDI 4F0698451A
AUDI 4F0698451B
AUDI 4F0698451D
AUDI 4F0698451E
AUDI 8E0698451F
AUDI 8E0698451J
AUDI 8E0698451M
AUDI JZW698451D
BREMBO 23914
BREMBO 8213D1108
BREMBO 8213D1348
SEAT 1K0698451
SEAT 1K0698451D
SEAT 1K0698451F
SEAT 1K0698451G
SEAT 1K0698451H
SEAT 3C0698451
SEAT 3C0698451B
SEAT 3C0698451D
SEAT 4F0698451A
SEAT 4F0698451B
SEAT 4F0698451D
SEAT 4F0698451E
SEAT 8E0698451F
SEAT 8E0698451J
SEAT 8E0698451M
SEAT JZW698451D
SKODA 1K0698451
SKODA 1K0698451D
SKODA 1K0698451F
SKODA 1K0698451G
SKODA 1K0698451H
SKODA 3C0698451
SKODA 3C0698451B
SKODA 3C0698451D
SKODA 4F0698451A
SKODA 4F0698451B
SKODA 4F0698451D
SKODA 4F0698451E
SKODA 8E0698451F
SKODA 8E0698451J
SKODA 8E0698451M
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
KRAFT 6010090
ATE 13.0460-2749.2
ATE 13.0460-2880.2
ATE 13.0470-2749.2
ATE 13.0470-2880.2
VALEO 598752
BOSCH 0 986 424 796
BOSCH 0 986 494 053
BOSCH 0 986 494 062
BOSCH 0 986 494 304
BOSCH 0 986 494 344
TEXTAR 2391401
FERODO FDB1636
FERODO FDB1788
FERODO FSL1083
BREMBO P 85 073
DELPHI LP1824
FEBI BILSTEIN 16476
FEBI BILSTEIN 16540
NK 224775
NK 229986
MAPCO 6696
MEYLE 025 209 6117
MEYLE 025 233 2617
MEYLE 025 239 1417
REMSA 1031.00
TRW GDB1551
TRW GDB1622
VAICO V10-8173
VAICO V10-8306
LPR 05P1219
Barum BA2196
ABE C2W001ABE
ABE C2W021ABE
MAPCO 6914
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 573158J
JURID 573158JC
TRISCAN 8110 10544
TRISCAN 8110 29052
ICER 181600-703
ICER 181857
VAICO V10-8173-1
STARK SKAD-1009
FERODO FSL1636
OPTIMAL 12179
OPTIMAL 12334
STARK SKBP-0010201
TRW GDB1622DTE
MINTEX MDB2580
TEXTAR 2391481
STARK SKBP-0011015
A.B.S. 36623
A.B.S. 36623/1
A.B.S. 37110
A.B.S. 37366
A.B.S. 37411
A.B.S. 37739
BRECK 20961 00 704 00
BLUE PRINT ADV184205
ZIMMERMANN 23914.170.1
ZIMMERMANN 23914.170.2
ZIMMERMANN 24483.170.1
A.B.S. 36623S
A.B.S. 37366S
A.B.S. 37411S
CIFAM 822-553-0
CIFAM 822-806-0
KAMOKA JQ1012166
KAMOKA JQ1013272
JURID 571906JC
BRECK 23914 00 704 00
BOSCH 0 986 494 595
BOSCH 0 986 494 626
BOSCH 0 986 494 649
ZIMMERMANN 23914.170.3
VALEO 301752
METZGER 1170005
RIDEX 402B0010
RIDEX 402B0201
RIDEX 402B0642
STARK SKBK-1090008
STARK SKBK-1090060
JP GROUP 1163705410
JP GROUP 1163705419
JP GROUP 1163706610
JP GROUP 1163707719
TOPRAN 110 738
MAGNETI MARELLI 363916060601
MAGNETI MARELLI 363916060133
STARK SKBK-1090292
STARK SKBK-1090304
BOSCH 0 986 494 731
MEYLE 025 209 6117/PD
MEYLE 025 233 2617/PD
MEYLE 025 239 1417/PD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.138
FEBI BILSTEIN 16991
MAXGEAR 19-0475
MAXGEAR 19-1479
ROADHOUSE 21031.00
METELLI 22-0553-0
METELLI 22-0806-0
PROFIT 5000-1636
ASHIKA 51-00-00007
KRAFT 6010004
MAPCO 6696HPS
HELLA 8DB 355 010-601
DENCKERMANN B110859
DENCKERMANN B111275
AISIN BPVW-2003
AISIN BPVW-2007
JAPANPARTS PP-0007AF
RAICAM RA.0818.1
SCT Germany SP 321 PR
FERODO FDB5026
DELPHI LP3247
JP GROUP 1163707710
QUARO QP5999
ZIMMERMANN 23914.970.1
TOMEX brakes TX 13-95
BREMBO P 85 073X
ZIMMERMANN 24483.970.1
OPTIMAL BP-12179
OPTIMAL BP-12263
OPTIMAL BP-12334
BLUE PRINT ADV184231
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys P 85 073
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584058763
(0)