BREMBO nuo P 59 042: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys pirkti pigios ne Rexbo
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys galinė ašis transporto priemonėms su ABS transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu Transporto priemonėms su diskiniais stabdžiais galinėje ašyj Kanada Teves parengtam susidėvėjimo indikatoriui BREMBO 8020584055731 internetinė parduotuvė

BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys galinė ašis transporto priemonėms su ABS transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu Transporto priemonėms su diskiniais stabdžiais galinėje ašyj Kanada Teves parengtam susidėvėjimo indikatoriui
Straipsnio numeris: P 59 042

Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • susidėvėjimo įspėjimo kontaktas: parengtam susidėvėjimo indikatoriui
  • aukštis [mm]: 51,9
  • plotis [mm]: 123,2
  • storis [mm]: 16,7
  • WVA numeris: 23482, 24137
  • stabdžių sistema: Teves
  • kiekio vienetas: Komplektas ašiai
  • Būklė: Jauns
29,92 € Sutaupote: 15%
25,43 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • montavimo vieta: galinė ašis
  • stabdymas / važiavimo dinamika: transporto priemonėms su ABS
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu
  • šalies versija: Kanada
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BREMBO
  • Tipas: Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
  • EAN: 8020584055731
BREMBO 8020584055731

BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
BREMBO 23482
BREMBO 24137
BREMBO 7874D1095
BREMBO 7874D973
BREMBO 7957D1095
BREMBO 7957D973
BREMBO 8248D1095
BREMBO 8248D973
BREMBO 8497D1388
CITROËN 425405
FORD 1233679
FORD 1324300
FORD 1360254
FORD 1360304
FORD 1360306
FORD 1459016
FORD 1566096
FORD 1753860
FORD 1763677
FORD 1809259
FORD 2T142B507BA
FORD 2T142M008AA
FORD 2T1J2M008AA
FORD 3M512M008AA
FORD 3M512M008AB
FORD 3M512M008AC
FORD 3M5J2M008A1A
FORD 3M5J2M008AA
FORD 4387371
FORD 4387374
FORD 7T162B507BA
FORD CV6Z2200A
FORD ME2T1J2M008AA
FORD ME3M5J2M008AA
FORD ME3M5J2MM008AA
FORD MEAV6J2M008AA
GENERAL MOTORS 13322091
GENERAL MOTORS 93172190
GENERAL MOTORS 93176116
JAGUAR C2C27271
JAGUAR C2D23143
JAGUAR C2P17595
JAGUAR C2P26112
MAZDA BPYK2648Z
MAZDA BPYK2648ZA
MAZDA BPYK2648ZA9C
MAZDA BPYK2648ZB
MAZDA C2Y32648Z
MAZDA C2Y32648ZA
MAZDA C2Y32648ZA9A
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys gamintojas
ATE 13.0460-7160.2
ATE 13.0460-7194.2
ATE 13.0460-7195.2
ATE 13.0460-7209.2
ATE 13.0460-7253.2
ATE 13.0470-7194.2
ATE 13.0470-7195.2
VALEO 598783
BOSCH 0 986 424 617
BOSCH 0 986 494 032
BOSCH 0 986 494 127
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3613019
FERODO FDB1540
FERODO FDB1766
FERODO FDB1931
BREMBO P 59 042
DELPHI LP1701
DELPHI LP1958
FEBI BILSTEIN 16428
FEBI BILSTEIN 16718
FEBI BILSTEIN 16744
NK 222562
MAPCO 6343
MAPCO 6698
MEYLE 025 234 8216
KRAFT 6011532
REMSA 0842.20
REMSA 0842.30
REMSA 0842.70
JAPANPARTS PP-005AF
JAPANPARTS PP-138AF
TRW GDB1469
TRW GDB1621
VAICO V25-0226
VAICO V40-8028
LPR 05P1189
LPR 05P1236
LPR 05P815
BLUE PRINT ADA104249
BLUE PRINT ADN142114
Barum BA2235
Barum BA2238
ABE C2X012ABE
ABE C2X013ABE
Barum BA2258
FEBI BILSTEIN 16864
VALEO 598472
VALEO 601005
VALEO 601044
VALEO 601008
JURID 573018J
JURID 573186J
JURID 573186JC
TRISCAN 8110 10570
TRISCAN 8110 16025
ICER 181433
ICER 181651
ICER 181744
VAICO V40-8028-1
FEBI BILSTEIN 16890
VALEO 601114
STARK SKFO-1007
BOSCH 0 986 494 528
FERODO FSL1540
FERODO FSL1931
OPTIMAL 12336
OPTIMAL 12352
OPTIMAL 84200
STARK SKBP-0010145
TRW GDB2033
TRW GDB1469DTE
TRW GDB1621DTE
NIPPARTS N3613022
VAICO V25-0226-1
MINTEX MDB2686
MINTEX MDB3150
TEXTAR 2413701
TEXTAR 2521201
TEXTAR 2413781
TEXTAR 2521281
A.B.S. 37216
A.B.S. 37477
DENCKERMANN B110650
ZIMMERMANN 24137.168.1
A.B.S. 230653
CIFAM 822-337-1
KAMOKA JQ1013080
KAMOKA JQ1013532
BRECK 24137 00 702 00
VALEO 301472
VALEO 301783
VALEO 301019
VALEO 872137
VALEO 872482
RIDEX 402B0008
RIDEX 402B0145
STARK SKBK-1090039
VAICO V25-0824
METZGER 1170006
METZGER 1170343
ICER 182106
ASHIKA 51-00-005
STARK SKBK-1090215
ASHIKA 51-01-138
JP GROUP 1263700610
JP GROUP 1263700619
JP GROUP 1563701510
KOLBENSCHMIDT 40311600
MAGNETI MARELLI 363916060431
MAGNETI MARELLI 363916060569
MAGNETI MARELLI 363916060243
MAGNETI MARELLI 363916060349
STARK SKBK-1090315
STARK SKBK-1090324
BOSCH 0 986 495 216
MEYLE 025 234 8216/PD
MEYLE 025 241 3716
MEYLE 025 241 3716/PD
JP GROUP 1563701610
JP GROUP 1563701619
MAXGEAR 19-0523
MAXGEAR 19-0524
METELLI 22-0337-1
A.B.S. 271569
ROADHOUSE 2842.20
ROADHOUSE 2842.30
ROADHOUSE 2842.70
PROFIT 5000-1540
PROFIT 5000-1766
PROFIT 5000-1931
HELLA 8DB 355 011-731
HELLA 8DB 355 015-761
DENCKERMANN B110648
AISIN BPCI-2002
FERODO FDB1931W
TRW GDB2086
FRIGAIR PD07.509
SCT Germany SP 357 PR
DON PCP1012
QUARO QP2195
ZIMMERMANN 24137.968.1
TOMEX brakes TX 12-95
TOMEX brakes TX 14-28
OPTIMAL BP-12352
OPTIMAL BP-84200
MEYLE 025 241 3717/PD
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BREMBO Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys P 59 042
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731
(0)
4 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731
(0)
3 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731
(0)
2 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731
(0)
1 Atsiliepimai Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys 8020584055731
(0)