BOSCH nuo 0 242 240 592: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
BOSCH Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8 BOSCH 3165143134429 internetinė parduotuvė

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 20,8 Nikelis
Straipsnio numeris: 0 242 240 592

Uždegimo žvakė 3165143134429: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 20,8
  • Produktų linija: Nikelis
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 19
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • Gamybos metai iki: 08/1972
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 0,8
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 28
  • polių skaičius: 1
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 90
  • Būklė: Jauns
3,66 €* Sutaupote: 15%
3,11 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Transporto priemonės numeris iki: 00800000
  • variklio kodas: 12 S, ST<OHC>
  • modelis: <Alfasud 1.5>
  • degalų tipas: CNG/LPG
  • degalų mišinio formavimas: dviejų pakopų karbiuratorius
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: veikimui dujomis turi būti nustatytas elektrodo tarpas
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 3165143134429
BOSCH 3165143134429

BOSCH Uždegimo žvakė 3165143134429 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ALFA ROMEO 60754994
AUDI 101000005AA
AUSTIN GSP4352
BMW 12121338145
BMW 12121353286
BMW 12128636166
BMW 12128636168
BOSCH 12
BOSCH 7995
BOSCH BlisterN15WR6DC
BOSCH Set40242240849
BOSCH WR6D
BOSCH WR6DC
CITROËN 5406176H
CITROËN 596127
CITROËN 596143
CITROËN 596224
CITROËN 596245
CITROËN 59625X
CITROËN 59625Y
CITROËN 596265
CITROËN 596282
CITROËN 5962F9
CITROËN 5962G1
CITROËN 5962G6
CITROËN 5962G8
CITROËN 5962N4
CITROËN 75491694
CITROËN 75491695
CITROËN 75491697
CITROËN 95618378
CITROËN CP8
CITROËN GX0618808A
CITROËN MDW000006R
CITROËN XP4
CITROËN ZA3406176
CITROËN ZA4233922
DAIHATSU 9004851040000
DAIHATSU 9004851077000
DAIHATSU 99906910P9013
FIAT 1L45J
FIAT 1L45JR
FIAT 2284662
FIAT 2301711
FIAT 4233922
FIAT 4249164
FIAT 4345041
FIAT 4346797
FIAT 4347776
FIAT 4401552
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
NGK 3355
NGK 2412
BERU Z22
BERU Z51
BERU Z27
NGK 1128
NGK 2115
NGK 2876
NGK 3172
NGK 5637
NGK 6248
NGK 7811
VALEO 246194
BOSCH 0 242 240 521
BOSCH 0 242 240 592
VAN WEZEL 3000K097
DENSO DCP17005
DENSO W16TT
DENSO W20EP-U
DENSO W20EPB
DENSO W20EPR-U
DENSO W20TT
DENSO W22EPR-U
DENSO W22TT
MAGNETI MARELLI 062000739304
MAGNETI MARELLI 062000740304
MAGNETI MARELLI 062110390312
MAGNETI MARELLI 062110410312
FEBI BILSTEIN 13465
FEBI BILSTEIN 13509
DUPLI COLOR 537448
DUPLI COLOR 537455
DUPLI COLOR 538902
DUPLI COLOR 539626
DUPLI COLOR 577666
DUPLI COLOR 598456
DUPLI COLOR 598463
DUPLI COLOR 598753
DUPLI COLOR 598821
DUPLI COLOR 599569
DUPLI COLOR 609800
DUPLI COLOR 611148
DUPLI COLOR 612213
DUPLI COLOR 612404
DUPLI COLOR 630040
DUPLI COLOR 713989
DUPLI COLOR 716058
DUPLI COLOR 805219
DUPLI COLOR 805660
DUPLI COLOR 806841
DUPLI COLOR 807442
DUPLI COLOR 807459
DUPLI COLOR 835513
DUPLI COLOR 835520
DUPLI COLOR 840197
DUPLI COLOR 840210
VEMO V99-75-0032
BERU Z44
VALEO 246859
NGK 7726
NGK 5521
VALEO 246857
VALEO 246862
NGK 3628
SCHLIECKMANN 6030K097
MAGNETI MARELLI 062110430312
MAGNETI MARELLI 062111280312
CHAMPION OE001/T10
CHAMPION OE010/T10
CHAMPION OE012/T10
CHAMPION OE018/T10
FEBI BILSTEIN 13508
DENSO W16ETR-S
MOTIP 45360
MOTIP 45450
MOTIP 45658
MOTIP 45800
MOTIP 46830
MOTIP 54608
MOTIP 55240
MOTIP 55270
MOTIP 55310
MOTIP 945360
MOTIP 945450
MOTIP 945658
MOTIP 945800
MOTIP 946830
MOTIP 946860
MOTIP 954608
MOTIP 955240
MOTIP 955250
MOTIP 955270
MOTIP 955300
MOTIP 955310
STARK SKSP-1990011
STARK SKSP-1990034
JP GROUP 1191701100
DUPLI COLOR 609817
DUPLI COLOR 834912
MAGNETI MARELLI 062000773304
RIDEX 686S0012
RIDEX 686S0035
Airstal 10-0536
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BOSCH Uždegimo žvakė 0 242 240 592
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134429
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134429
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134429
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134429
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 3165143134429
(0)