BOSCH nuo 0 242 229 785: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo žvakė gamintojas
BOSCH Uždegimo žvakė pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 BOSCH 4047024052529 internetinė parduotuvė

BOSCH Uždegimo žvakė veržliarakčio dydis: 16 Nikelis
Straipsnio numeris: 0 242 229 785

Uždegimo žvakė 4047024052529: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • veržliarakčio dydis: 16
  • Produktų linija: Nikelis
  • Išorinis sriegis [mm]: 14
  • sriegio ilgis [mm]: 25
  • kibirkšties padėtis [mm]: 3
  • sriegio žingsnis [mm]: 1,25
  • tarpas tarp elektrodų [mm]: 1,3
  • užveržimo sukimo momentas [Nm]: 20
  • polių skaičius: 1
  • sukimo momento kampas [laipsniai]: 15
  • TECDOC variklio numeris: RDB
  • Būklė: Jauns
2,81 €* Sutaupote: 14%
2,42 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
Produkto Aprašymas
  • Transporto priemonės numeris iki: NC18**200000
  • variklio kodas: RDA<ZH18, ZETEC>
  • modelis: <Escort SW 1.8i 16V>
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipas: Uždegimo žvakė
  • EAN: 4047024052529
BOSCH 4047024052529

BOSCH Uždegimo žvakė 4047024052529 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
BOSCH 39
BOSCH 790454
BOSCH HR8MCV
BOSCH Set40242229902
FORD 1088847
FORD 1097080
FORD 1202935
FORD 1233897
FORD 1255464
FORD 1327341
FORD 1335367
FORD 1350742
FORD 1362012
FORD 1M5O12405CA
FORD 2U7J12405AA
FORD 4M5G12405XA
FORD 4M5G12405XB
FORD 4M5G12405XC
FORD BL3E12405CA
FORD XS6F12405BA
FORD XS6F12405CA
FORD YN2J12405AA
MAZDA C40118110
MAZDA C40118110A
MAZDA C40218110A
MAZDA LFY118110
OPEL 32017017
OPEL 93190948
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo žvakė gamintojas
NGK 3587
VEMO V99-75-0039
BERU Z177
NGK 2467
NGK 4559
BOSCH 0 242 229 785
DENSO ITV16
DENSO ITV22
DENSO ITV24
DENSO PT16VR10
DENSO PT16VR13
DENSO T16VR-U10
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
DENSO TV16TT
DENSO VT16
DENSO VT20
DENSO ZT20EPR11
MAGNETI MARELLI 062110220312
MAGNETI MARELLI 062110310312
MAGNETI MARELLI 062120060312
FEBI BILSTEIN 13462
DELCO REMY DSR571L
DUPLI COLOR 279614
DUPLI COLOR 279621
DUPLI COLOR 599125
DUPLI COLOR 601293
DUPLI COLOR 601699
DUPLI COLOR 629860
DUPLI COLOR 676109
COOPERSFIAAM FILTERS FL6300
FEBI BILSTEIN 13461
VALEO 246866
MAGNETI MARELLI 062130009312
CHAMPION OE031/T10
MOTIP 51197
MOTIP 52553
MOTIP 52645
MOTIP 54591
MOTIP 951050
MOTIP 951478
MOTIP 952645
MOTIP 953800
MOTIP 954591
MOTIP 955750
PURFLUX A452
DENSO ITV20TT
NGK 96463
STARK SKSP-1990017
DUPLI COLOR 676383
FRAM CA2718
RIDEX 686S0017
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BOSCH Uždegimo žvakė 0 242 229 785
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4047024052529
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4047024052529
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4047024052529
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4047024052529
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo žvakė 4047024052529
(0)