BOSCH nuo 0 986 357 208: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Uždegimo laidai / jungtys gamintojas
BOSCH Uždegimo laidai / jungtys pirkti pigios ne Rexbo
Uždegimo laido komplektas SAE BOSCH 3165143499566 internetinė parduotuvė

BOSCH Uždegimo laido komplektas SAE
Straipsnio numeris: 0 986 357 208

Uždegimo laido komplektas 3165143499566: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai iki: 03/2015
  • Prijungimo mechanizmai: SAE, M4
  • kabelio Ø [mm]: 8
  • Būklė: Jauns
35,68 €
Įskaitant 21% PVM,
be pristatymo išlaidų,
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: BOSCH
  • Tipas: Uždegimo laido komplektas
  • EAN: 3165143499566
BOSCH 3165143499566

BOSCH Uždegimo laido komplektas 3165143499566 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
BOSCH B208
FORD 1110740
FORD 1110741
FORD 1110742
FORD 1110743
FORD 1335369
FORD 1335371
FORD 1335374
FORD 1335377
FORD 1502365
FORD 1502366
FORD 1502367
FORD 1502368
MAZDA C20118160
MAZDA C20118160A
MAZDA C20118170
MAZDA C20118170A
MAZDA C20118180
MAZDA C20118180A
MAZDA C20118190
MAZDA C20118190A
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Uždegimo laido komplektas gamintojas
BERU ZEF1628
BERU R418
BERU R419
BERU R420
BERU R421
HELLA 9DW 178 904-001
BERU ZEF1549
BERU R239
BERU R240
BERU R391
BERU R402
BERU R403
BERU R404
NGK 0642
NGK 8541
VALEO 346367
BOSCH 0 986 357 208
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5383047
QUINTON HAZELL XC710
BLUE PRINT ADM51640
JANMOR FS20
JAPANPARTS IC-326
JAPANPARTS IC-319
NGK 44167
NGK 44166
HERTH+BUSS ELPARTS 51278756
JANMOR FS51
STARK SKIC-0030002
JANMOR FU20
JANMOR FU51
STARK SKIC-0030116
BREMI 8A17/15
BREMI 8A17/19
BREMI 8A17/38
TESLA T500G
TESLA T972G
HITACHI 134988
BERU PRO1549
CHAMPION CLS077
CHAMPION CLS089
ASHIKA 132-03-319
ASHIKA 132-03-326
JAPKO 132319
JAPKO 132326
AUTOMEGA 150009810
BOUGICORD 4178
NGK 44291
MAXGEAR 53-0096
FAE 85116
KRAFT 9122085 SW
BSG BSG 30-839-004
KRAFT 9122106 SW
RIDEX 685I0003
RIDEX 685I0075
RIDEX 685I0107
MAXGEAR 53-0195
SASIC 9286043
ERA 883000
ENGITECH ENT910155
ENGITECH ENT910161
ERA 883087
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie BOSCH Uždegimo laido komplektas 0 986 357 208
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 3165143499566
(0)
4 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 3165143499566
(0)
3 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 3165143499566
(0)
2 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 3165143499566
(0)
1 Atsiliepimai Uždegimo laido komplektas 3165143499566
(0)