ASHIKA nuo 10-08-891: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
ASHIKA Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras Renault engine Berlina/Deluxe priveržiamas filtras ASHIKA 8033001062830 internetinė parduotuvė

ASHIKA Alyvos filtras Renault engine Berlina/Deluxe priveržiamas filtras
Straipsnio numeris: 10-08-891

Alyvos filtras 8033001062830: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 06/2001
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • skersmuo [mm]: 76
  • ilgis [mm]: 57
  • vidinis sriegis [mm]: M20 x 1,5
  • pritaikytas skersmuo [mm]: 71,4
  • Būklė: Jauns
10,63 €* Sutaupote: 14%
9,14 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Šiuo metu nėra sandėlyje
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: ASHIKA
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 8033001062830
ASHIKA 8033001062830

ASHIKA Alyvos filtras 8033001062830 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
CHRYSLER J0033408
DACIA 7700274177
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033408
RENAULT 7700873603
RENAULT 8200768913
SAIC-IVECO HONGYAN Z195
SAIC-IVECO HONGYAN ZA691
SUZUKI 1651067JG0000
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084CT0
SUZUKI 1651084CT0000
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
MANN-FILTER W 75/3
MANN-FILTER W 79
MANN-FILTER W 920/47
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
BOSCH F 026 407 022
PURFLUX LS932
PURFLUX LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071758768
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-122S
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
VAICO V46-0084
KRAFT 1704050
MAHLE ORIGINAL OC 223
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
BLUE PRINT ADN12121
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
VALEO 586003
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.418.00
UFI 23.481.00
BOSCH 0 451 103 233
KNECHT OC 223
KNECHT OC 467
KNECHT OC 471
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
COOPERSFIAAM FILTERS FT6129
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3820 R
HENGST FILTER H221W
KAMOKA F100301
KAMOKA F106201
PURFLUX LS218
MAHLE ORIGINAL OC 727
KNECHT OC 727
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-01-122
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
OPTIMAL FO-00271
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
MEAT & DORIA 15243
HOFFER 15056
JP GROUP 1218505700
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-0309
PROFIT 1541-0187
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
AUTOMEGA 180043810
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
DT 6.24213
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 79-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 920/47-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
DENCKERMANN A210582
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
FRIGAIR CT09.704
CLEAN FILTER DO1800
CLEAN FILTER DO1836
MECAFILTER ELH4391
MECAFILTER ELH4392
MULLER FILTER FO100
MULLER FILTER FO385
FRAM PH11774
FRAM PH5796
FRAM PH5911
FRAM PH9739
WIX FILTERS WL7254
WIX FILTERS WL7427
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
FILTRON OP 643/4
FILTRON OP 658
DJ PARTS FL1192
DJ PARTS FL1221
KAVO PARTS KSK-6502
DONALDSON P550935
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie ASHIKA Alyvos filtras 10-08-891
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 8033001062830
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 8033001062830
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 8033001062830
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 8033001062830
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 8033001062830
(0)