ALCO FILTER nuo SP-1039: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
ALCO FILTER Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras priveržiamas filtras ALCO FILTER 5294512102290 internetinė parduotuvė

ALCO FILTER Alyvos filtras priveržiamas filtras
Straipsnio numeris: SP-1039

Alyvos filtras 5294512102290: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 07/1984
  • aukštis [mm]: 60,0
  • sriegio dydis: M20x1,5
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 0,8
  • skersmuo [mm]: 78,5
  • Būklė: Jauns
5,84 €* Sutaupote: 14%
5,02 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: ALCO FILTER
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 5294512102290
ALCO FILTER 5294512102290

ALCO FILTER Alyvos filtras 5294512102290 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
LOMBARDINI 10721751170
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700873583
RENAULT 7701727480
RENAULT 8200033408
RENAULT 8983500900
VOLVO 287999
VOLVO 31028723
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
MANN-FILTER W 75/3
MANN-FILTER W 917
MANN-FILTER W 917/1
BOSCH 0 451 103 224
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
PURFLUX LS932
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H10W09
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
MAHLE ORIGINAL OC 222
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.279.00
UFI 23.418.00
KNECHT OC 222
KNECHT OC 467
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3279 R
SOFIMA S 3418 R
KAMOKA F100301
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
OPTIMAL FO-00271
STARK SKOF-0860147
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
HOFFER 15056
RIDEX 7O0148
JP GROUP 1218505700
JP GROUP 4918500409
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-0309
PROFIT 1540-1061
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0402
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 917/1-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
DENCKERMANN A210273
DENCKERMANN A210274
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO 941
CLEAN FILTER DO1800
MECAFILTER ELH4391
MULLER FILTER FO100
FRAM PH5796
WIX FILTERS WL7207
WIX FILTERS WL7254
VALEO 586137
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
FILTRON OP 645
DJ PARTS FL1192
KAVO PARTS KSK-6502
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie ALCO FILTER Alyvos filtras SP-1039
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 5294512102290
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 5294512102290
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 5294512102290
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 5294512102290
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 5294512102290
(0)