ALANKO nuo 10550545: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Kompresorius / dalys gamintojas
ALANKO Kompresorius / dalys pirkti pigios ne Rexbo
Kompresorius, oro kondicionierius ST ALANKO 4053082272014 internetinė parduotuvė

ALANKO Kompresorius, oro kondicionierius ST
Straipsnio numeris: 10550545

Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • kompresoriaus alyva: PAG 150
  • užpildymo alyva kiekis [ml]: 280
  • kompresoriaus ID: V5
  • diržo skriemulio Ø [mm]: 125
  • briaunų skaičius: 6
  • įtampa [V]: 12
  • nauja dalis:
  • kiekio vienetas: vienetas
  • Būklė: Jauns
244,53 € Sutaupote: 15%
207,85 €
Įskaitant 21% PVM,
Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: ALANKO
  • Tipas: Kompresorius, oro kondicionierius
  • EAN: 4053082272014
ALANKO 4053082272014

ALANKO Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
GENERAL MOTORS 1131739
OPEL 1113527
OPEL 1854025
OPEL 1854026
OPEL 1854027
OPEL 1854055
OPEL 1854056
OPEL 1854057
OPEL 1854130
OPEL 1854131
OPEL 25186950
OPEL 9196942
OPEL 9196961
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Kompresorius, oro kondicionierius gamintojas
THERMOTEC KTT110075
HELLA 8FK 351 102-561
HELLA 8FK 351 102-571
VALEO 699073
VALEO 699574
VALEO 699695
VAN WEZEL 3700K278
AKS DASIS 850790N
AKS DASIS 851432N
DELPHI TSP0155015
DELPHI TSP0155016
NISSENS 94232
VEMO V40-62-0017
AVA COOLING SYSTEMS OLK278
FRIGAIR 920.10904
DIEDERICHS 8184400
HELLA 8FK 351 102-071
SCHLIECKMANN 6037K278
AIRCOTEC ACT3600052
AIRCOTEC ACT3600055
ELSTOCK 51-0329
ELSTOCK 51-0333
PRASCO OLK278
VALEO 699573
LUCAS ELECTRICAL ACP428
LUCAS ELECTRICAL ACP432
AKS DASIS 851453N
LIZARTE 81.06.01.055
LIZARTE 81.06.01.066
ABAKUS 037-016-0005
TEAMEC 8600052
TEAMEC 8600055
ALANKO 10550098
ALANKO 10550545
KRAFT 0221590
PRASCO OLAK278
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie ALANKO Kompresorius, oro kondicionierius 10550545
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014
(0)
4 Atsiliepimai Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014
(0)
3 Atsiliepimai Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014
(0)
2 Atsiliepimai Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014
(0)
1 Atsiliepimai Kompresorius, oro kondicionierius 4053082272014
(0)