ACKOJA nuo A38-0507: jūsų pasirinktos transporto priemonės
Automobilių dalys katalogas:
  • Alyvos ir skysčiai
  • Amortizatoriai / spyruoklės / lingės
  • Apšvietimas
  • Davikliai, relės, valdymo blokai
  • Diržai, grandinės, ritinėliai
  • Elektros įranga
  • Filtrai
  • Grąžulas / dalys
  • Guoliai
  • Išmetimo sistema
  • Kardaniniai velenai ir diferencialai
  • Kuro padavimo sistema
  • Kėbulo dalys, žibintai, langai
  • Oro kondicionavimas
  • Pakaba, svirtys
  • Priekinio stiklo valymo sistema
  • Remonto komplektai
  • Salono komforto aksesuarai
  • Sankaba / dalys
  • Stabdžių sistema
  • Tarpikliai ir sandarinimo žiedai
  • Transmisija
  • Uždegimo ir kaitinimo žvakių sistema
  • Vairavimas
  • Vamzdžiai ir žarnos
  • Varančiojo veleno lankstusis šarnyras (granata) / varantieji velenai
  • Variklio aušinimo sistema
  • Variklis
  • Šildymas / vėdinimas
Top Alyvos filtras gamintojas
ACKOJA Alyvos filtras pirkti pigios ne Rexbo
Alyvos filtras su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu ACKOJA 4046001838644 internetinė parduotuvė

ACKOJA Alyvos filtras su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
Straipsnio numeris: A38-0507

Alyvos filtras 4046001838644: reitingas
Atsiliepimai (0)
  • Gamybos metai nuo: 07/1984
  • aukštis [mm]: 64
  • sriegio dydis: M 20 X 1,5
  • vidinis skersmuo 2 [mm]: 62, 71
  • filtro tipas: priveržiamas filtras
  • droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar]: 2
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu
  • skersmuo [mm]: 76
  • Svoris [kg]: 0,311
  • pakuotės plotis [cm]: 7, 8,2
  • pakuotės aukštis [cm]: 8, 8,2
  • pakuotės gylis [cm]: 8
  • Būklė: Jauns
4,94 €* Sutaupote: 14%
4,25 €
Įskaitant 21% PVM,
be Pristatymas
Prieinama
- +
Pridėti į krepšelį
Facebook
  • Kitos detalės
  • Gamintojas: ACKOJA
  • Tipas: Alyvos filtras
  • EAN: 4046001838644
ACKOJA 4046001838644

ACKOJA Alyvos filtras 4046001838644 sutampa su šiomis transporto priemonėmis:

OEM numerius
OEM numeris:
Gamintojas OE numeris
ALFA ROMEO 73500506
CITROËN MLS000462A
CITROËN MLS000602
DACIA 6001453357
DACIA 6001543357
DACIA 8200274858
DACIA 8200768927
DACIA 8200867980
DACIA 8671017369
FIAT 73500506
GENERAL MOTORS 6439354
GENERAL MOTORS 9111019
GENERAL MOTORS 93156290
GENERAL MOTORS 93156540
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93198441
GENERAL MOTORS 93198598
GMC 93181255
LANCIA 73500506
MERCEDES-BENZ 2811800310
MERCEDES-BENZ A2811800310
MITSUBISHI M851139
MITSUBISHI M852065
MITSUBISHI M883804
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0F
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800Q0J
NISSAN 1520800Q1A
NISSAN 1520800QAA
NISSAN 1520800QAB
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 15208084VA
NISSAN 15208AW300
NISSAN 15208BN700
NISSAN 8200033408
NISSAN 8200033468
NISSAN 8200768927
NISSAN 8671002274
NISSAN 8671017369
OPEL 04415442
OPEL 04434962
OPEL 09110575
OPEL 09111019
OPEL 4402575
OPEL 4402718
OPEL 4403019
OPEL 4415442
Šie produktai taip pat tinka nurodytiems OE numeriams:
Alyvos filtras gamintojas
MANN-FILTER W 75/3
MANN-FILTER W 79
BOSCH 0 451 103 336
BOSCH F 026 407 022
PURFLUX LS932
PURFLUX LS933
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
HENGST FILTER H90W13
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071758768
MAGNETI MARELLI 152071760808
MAGNETI MARELLI 153071760122
MAGNETI MARELLI 153071760127
FEBI BILSTEIN 27155
FEBI BILSTEIN 32398
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-122S
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
VAICO V46-0084
KRAFT 1704050
MAHLE ORIGINAL OC 223
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
BLUE PRINT ADN12121
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5447
COOPERSFIAAM FILTERS FT5901
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
VALEO 586003
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.177.00
UFI 23.194.00
UFI 23.418.00
UFI 23.419.00
UFI 23.481.00
BOSCH 0 986 452 008
KNECHT OC 223
KNECHT OC 467
KNECHT OC 471
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3440 R
SOFIMA S 3820 R
PURFLUX LS223
HENGST FILTER H221W
KAMOKA F100301
KAMOKA F106201
PURFLUX LS280A
MAHLE ORIGINAL OC 727
KNECHT OC 727
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-01-122
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
OPTIMAL FO-00271
OPTIMAL FO-00272
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
MEAT & DORIA 15243
MEAT & DORIA 15314/10
MEAT & DORIA 15518/3
HOFFER 15056
HOFFER 15518/3
SWAG 60 93 2398
JP GROUP 1218505700
JP GROUP 3918500309
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-1321
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-0309
PROFIT 1541-0187
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
AUTOMEGA 180043810
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
DT 6.24213
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 79-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
DENCKERMANN A210582
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
FRIGAIR CT09.704
CLEAN FILTER DO1800
CLEAN FILTER DO1836
MECAFILTER ELH4391
MECAFILTER ELH4392
MULLER FILTER FO100
MULLER FILTER FO385
FRAM PH3950
FRAM PH4703
FRAM PH5796
FRAM PH6811
FRAM PH9739
WIX FILTERS WL7254
WIX FILTERS WL7427
BLUE PRINT ADN12135
BLUE PRINT ADN12137
BLUE PRINT ADN12138
BLUE PRINT ADN12139
KAVO PARTS MO-441
FILTRON OP 643/3
FILTRON OP 643/4
DJ PARTS FL1192
DJ PARTS FL1221
KAVO PARTS KSK-6502
DONALDSON P502076
Rekomenduojamos alternatyvos
Klientų atsiliepimai apie ACKOJA Alyvos filtras A38-0507
Šis produktas dar neturi atsiliepimų. Parašykite pirmą atsiliepimą ir pasidalinkite savo nuomone apie įsigytą prekę su kitais klientais.
Parašyti komentarą
5 Atsiliepimai Alyvos filtras 4046001838644
(0)
4 Atsiliepimai Alyvos filtras 4046001838644
(0)
3 Atsiliepimai Alyvos filtras 4046001838644
(0)
2 Atsiliepimai Alyvos filtras 4046001838644
(0)
1 Atsiliepimai Alyvos filtras 4046001838644
(0)